Смачного! Миша їла батон прямо у вітрині магазину у Харкові (відео)

Крім гризуна, в вітрині кіоску можна було побачити випорожнення миші.

Миша їла батон в магазині. Фото: скріншот з відео.

У Харкові в вітрині продуктового магазину помітили велику сіру мишу, яка з апетитом їла батон, передають Патріоти України.
Інцидент в Харкові стався в хлібному кіоску мережі «Кулиничі» на вулиці Алчевських. Крім гризуна, в вітрині кіоску можна було побачити випорожнення миші. Відео опублікували на сторінці «Харків. Коментарі. Все про Харків» в YouTube. «17 сентября. В Кулиничах на Алчевского жирная мышь, естественно, не стесняясь покупателей, жрет батон, лежащий на витрине. Продавцов не смущает — вооружились мышеловками и… ядом», — йшлося у підписі під відео.

За словами чиновника Держспоживслужби в Харківській області, не можна торгувати, якщо в магазині є гризуни. Миші переносять масу захворювань. Тому їх сусідство з харчовими продуктами дуже небезпечно для людей.

Медики Львова першими в Україні пройшли ІФА-тестування на коронавірус: відомі результати

середа, 27 травень 2020, 17:47

У Львові працівників лікарень почали тестувати на наявність коронавірусу за допомогою імуноферментного аналізу. Поки дослідження пройшли 40 медиків міської лікарні швидкої допомоги. Про це повідомляєТСН. З’ясувалося, що серед перевірених працівників ме...

Хіти тижня. Науковці розповіли, які люди не зможуть заразитися коронавірусом

середа, 27 травень 2020, 17:30

Деякі категорії людей не можуть заразитися коронавірусною інфекцією через наявність у них особливого імунітету. Американські та швейцарські вчені провели нове дослідження і опублікували його в науковому журналі Nature, передають Патріоти України. Далі ...