Смак шостого президента України: Пінгвіни у Верховній Раді, шаурма, гола дівчина в метро. Якими картинами Зеленський прикрасив Банкову (фотофакти)

Президент України Володимир Зеленський вибрав для свого офісу картини сучасних українських художників. Фотографії їх опублікувала в своєму Facebook замдиректора музею історії Києва Тетяна Костенко, зазначають Патріоти України.

Для президентського офісу вибір їх вельми специфічний, характеризує експерт.Серед них і зображення пінгвінів в Верховній раді, і гола дівчина в метро, і бабусі на гіробордах і з мішками на спинах, і зображення сучасного міста з вивіскою "Шаурма".
Звертає на себе увагу і фото з приймальні президента, де на столику стоїть фігурка "Ждуна".

Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 15:00

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі. Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. ...

Приїхав не по роботі: Луценка помітили на вулиці в Лондоні (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 14:30

В ході бесіди з зацікавленим громадянином колишній генпрокурор відповів на кілька запитань. Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка зустріли на вулицях столиці Великобританії - Лондона. Зустріч українця з екс-главою ГПУ на своїй сторінці...