Смак шостого президента України: Пінгвіни у Верховній Раді, шаурма, гола дівчина в метро. Якими картинами Зеленський прикрасив Банкову (фотофакти)

Президент України Володимир Зеленський вибрав для свого офісу картини сучасних українських художників. Фотографії їх опублікувала в своєму Facebook замдиректора музею історії Києва Тетяна Костенко, зазначають Патріоти України.

Для президентського офісу вибір їх вельми специфічний, характеризує експерт.Серед них і зображення пінгвінів в Верховній раді, і гола дівчина в метро, і бабусі на гіробордах і з мішками на спинах, і зображення сучасного міста з вивіскою "Шаурма".
Звертає на себе увагу і фото з приймальні президента, де на столику стоїть фігурка "Ждуна".

Хіти тижня. Молодша на 30 років і навчалася у Києві: Цікаві подробиці про нову дружину Макаревича

вівторок, 26 травень 2020, 2:00

Інна деякий час працювала в столиці України, а потім за програмою репатріації перебралася до Ізраїлю. Інна деякий час працювала в столиці України, а потім за програмою репатріації перебралася до Ізраїлю. У Тель-Авіві вона отримала історичну освіту і за...

Хіти тижня. "Всі ми - камікадзе": Колеги померлого від COVID-19 лікаря відверто розповіли, що коїться в лікарні Одеси (фото)

вівторок, 26 травень 2020, 1:00

Смерть реаніматолога одеської міської лікарні Максима Белінова вразила українців. Чиновники малюють "красиву картинку" з забезпеченням медичних закладів, а лікарі кажуть, що без захисту вони практично приречені, передають Патріоти України. За день до ...