"Смердючі, брудні, обригані, ходять бухі містом або обдо**ані": У Чугуєві дівчина на відео назвала воїнів ЗСУ "бухими тварюками"

У Чугуєві Харківської області дівчина образила військовослужбовців Збройних сил України (ЗСУ), заявивши, що вони нібито "ходять брудними і п'яними", і сказала, що ненавидить їх. Пізніше вона перепросила, зазначивши, що її "неправильно зрозуміли", передають Патріоти України.

На своїй сторінці в Instagram Яна Ковальова записала сторіс, в яких висловила свою думку про українських військових. Вона заявила, що нічого хорошого сказати не може, тому що військові нібито ходять "смердючі й обригані". Також вона додала, що не розуміє, "за кого вони воюють".

"Та блін – це позорище! А що сказати хорошого? Те, то вони смердючі, брудні, обригані, ходять бухі містом або обдо**ані. Де цей військовослужбовець, якого можна поважати за щось? Які вони герої? Проти кого вони воюють? Не чіпайте мене щодо цієї теми. Я розмотаю будь-кого і кожного", – заявила дівчина.

Також Ковальова сказала, що "ненавидить цих тварюк", і назвала їх "дармоїдами". "Ненавиджу цих тварюк, просто ненавиджу. По-іншому я й сказати не можу. І ми їм платимо податки. Ось цим нахлібникам, які сидять і ніх*ра не роблять. Таким, блін, ублюдками, які не хочуть працювати. Наркоманам і алкашам, які йдуть туди", – заявила вона.

Пізніше Ковальова записала нове відеозвернення з виправданнями за ситуацію. Вона заявила, що нібито мала на увазі не українську армію, а певну дівчину, яка з нею "погано вчинила".

"Мені дзвонять якісь чоловіки й нібито докоряють за те, що я образила всю українську армію, вибачте, а де це було сказано? Я конкретно говорила за конкретних людей, за конкретну ситуацію, у якій зі мною так вчинили. Не потрібно зараз усе перекручувати і виставляти мене в поганому світлі. Я цього не говорила", – сказала вона.

Судячи зі сторінки дівчини у соціальній мережі, вона працює у б'юті-сфері, майстром із нарощування вій. Як пише "Телеграф", причиною її першої заяви нібито стало те, що одна з її клієнток, що служить у ЗСУ, вчасно не заплатила за послуги.

У Києві вшановують пам'ять Павла Шеремета: Підірваному у центрі столиці журналісту 28 листопада мало б виповнитися 50 років

неділя, 28 листопад 2021, 22:08

У Києві проходить акція пам'яті вбитого журналіста, одного з керівників "Української правди" Павла Шеремета – 28 листопада йому б виповнилося 50 років. Деталі: В акції беруть участь білоруські та українські журналісти, друзі Павла, інші небайдужі. ....

"Коронавирус, наверно, только в автобусах опасен": В окупованому Донецьку виступила відома російська гумористка (відео)

неділя, 28 листопад 2021, 21:44

«У нас, кстати, пандемия и новый штамм коронавируса, ну он, наверное, людей только в автобусах заражает», - обурились жителі ОРДО.