
Вовчанський райсуд Харківської області визнав винним 13-річного хлопця у вбивстві 6-річної дівчинки Мирослави із селища Старий Салтів Харківської області. Хлопця на три роки відправили до навчально-виховної установи для дітей і підлітків. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора, передають Патріоти України.
Прокурори у суді довели, що саме 13-річний хлопець вбив 6-річну дівчинку. Суд визнав підлітка винним. "У зв’язку з тим, що неповнолітній не досяг віку кримінальної відповідальності, відповідно до вимог КПК України до нього можливо застосувати лише примусові заходи виховного характеру", - йдеться у повідомленні.
Засуджений за вбивство три роки відбуватиме у спеціальній навчально-виховній установі для дітей і підлітків. Нагадаємо, у липні 2021 року в селищі Старий Салтів Харківської області у занедбаному будинку знайшли тіло 6-річної дівчинки з ознаками насильницької смерті. У вбивстві звинуватили 13-річного підлітка Богдана, який виявився сусідом дівчинки.
У Росії можуть суттєво обмежити працевлаштування іноземців у сфері охорони здоров'я. Депутати пропонують скоротити перелік медичних професій, до яких матимуть доступ трудові мігранти, передають Патріоти України. За словами голови Держдуми РФ В'ячеслава...
Із 3 серпня в Україні можуть зрости ціни на косметику та парфумерію через запровадження нових правил маркування продукції. передають Патріоти України. Відтепер виробники та імпортери повинні будуть наносити на кожну одиницю товару розширену інформацію,...