Смерть 6-річної Мирослави Третяк на Харківщині: Суд визнав винним 13-річного хлопця та оголосив вирок

Вовчанський райсуд Харківської області визнав винним 13-річного хлопця у вбивстві 6-річної дівчинки Мирослави із селища Старий Салтів Харківської області. Хлопця на три роки відправили до навчально-виховної установи для дітей і підлітків. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора, передають Патріоти України.

Прокурори у суді довели, що саме 13-річний хлопець вбив 6-річну дівчинку. Суд визнав підлітка винним. "У зв’язку з тим, що неповнолітній не досяг віку кримінальної відповідальності, відповідно до вимог КПК України до нього можливо застосувати лише примусові заходи виховного характеру", - йдеться у повідомленні.

Засуджений за вбивство три роки відбуватиме у спеціальній навчально-виховній установі для дітей і підлітків. Нагадаємо, у липні 2021 року в селищі Старий Салтів Харківської області у занедбаному будинку знайшли тіло 6-річної дівчинки з ознаками насильницької смерті. У вбивстві звинуватили 13-річного підлітка Богдана, який виявився сусідом дівчинки.

Поляки почали збирати кошти на зимове спорядження для українських військових

середа, 7 грудень 2022, 8:20

У Польщі у вівторок, 6 грудня, стартувала кампанія зі збирання грошей на закупівлю зимового спорядження для бійців бронетанкової бригади імені Пшецлава Ланцкоронського, що створюється в Україні. Про це повідомило Польське радіо. Голова аукціону zrzutka...

День української хустки: Як правильно носити прадавній жіночий оберіг

середа, 7 грудень 2022, 8:10

Щороку 7 грудня відзначають День української хустки. Здавна на всій території України вона була окрасою, символом та оберегом жіноцтва. . Свято започачкували в державі у 2019 році. Відтоді у соцмережах проводять флешмоб "Одягни українську хустку", щоб...