
У Києві 15-річна дівчина вистрибнула з вікна балкона. Про це повідомляє ресурс "Київ Оперативний" в Telegram-каналі, передають Патріоти України.
Трагедія сталася в житловій багатоповерхівці за адресою Харківське шосе, 180. На жаль, дитина загинула на місці від отриманих травм. Шансів вижити у неї не було.

Причини самогубства встановлюють правоохоронці, які працювали на місці події.
Відомо, що загибла проживала зі своїми бабусею та дідусем. Рідні мати з батьком підлітка знайшли собі інші сім'ї.
У французькому курортному місті Біарріц на південному заході країни сталася трагедія — частина скелястого узбережжя біля маяка обвалилася просто в море, передають Патріоти України. У момент обвалу під урвищем перебували троє дайверів — двоє чоловіків і...
Франція переживає одну з найпотужніших хвиль спеки за всю історію спостережень. Середа стала найспекотнішим днем, коли-небудь зафіксованим у країні, передають Патріоти України. Через аномально високі температури вода в річках Рона та Сена настільки наг...