
У Києві 15-річна дівчина вистрибнула з вікна балкона. Про це повідомляє ресурс "Київ Оперативний" в Telegram-каналі, передають Патріоти України.
Трагедія сталася в житловій багатоповерхівці за адресою Харківське шосе, 180. На жаль, дитина загинула на місці від отриманих травм. Шансів вижити у неї не було.

Причини самогубства встановлюють правоохоронці, які працювали на місці події.
Відомо, що загибла проживала зі своїми бабусею та дідусем. Рідні мати з батьком підлітка знайшли собі інші сім'ї.
Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади, переда...