
У Києві 15-річна дівчина вистрибнула з вікна балкона. Про це повідомляє ресурс "Київ Оперативний" в Telegram-каналі, передають Патріоти України.
Трагедія сталася в житловій багатоповерхівці за адресою Харківське шосе, 180. На жаль, дитина загинула на місці від отриманих травм. Шансів вижити у неї не було.

Причини самогубства встановлюють правоохоронці, які працювали на місці події.
Відомо, що загибла проживала зі своїми бабусею та дідусем. Рідні мати з батьком підлітка знайшли собі інші сім'ї.
Міністри урядів країн ЄС, які в четвер зібралися на тривале обговорення політики щодо зміни клімату, були здивовані появою за столом переговорів тримісячного немовляти, передають Патріоти України з посиланням на повідомляє Reuters. . Шведська міністер...
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...