Смерть чоловіка після візиту до ТЦК на Тернопільщині: Сусіди звернули увагу на дивні обставини

Поліція Тернопільщини розслідує загадкову смерть 49-річного місцевого мешканця, який був доправлений непритомним до лікарні з ТЦК міста Бучач. Як офіційно повідомила пресслужба ГУ НП в Тернопільській області, за попередніми даними, медики діагностували у чоловіка епілепсію, передають Патріоти України.

"Під час огляду тіла померлого видимих тілесних ушкоджень і слідів насильницької смерті не було виявлено. Для встановлення причини смерті тіло чоловіка направлено на судово-медичну експертизу", – повідомила поліція Тернопільщини.

Також поліцейські зазначили, що відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство з приміткою "Природна смерть".

Як з’ясував ТСН.ua, померлий був мешканцем села Медведівці на Тернопільщині та останнім часом жив тут один. "Два роки тому цей мешканець отримав повістку, проходив медичну комісію. У нього була епілепсія, його повернули додому. Як він знов опинився в ТЦК – цього я не знаю. Всі ми чекаємо на висновки судової експертизи", – розповіла староста села Медведівці Галина Бабій.

Староста села додала, що у вересні 2024 року цей чоловік міг би святкувати 50-річний ювілей. Своєю чергою в міській раді міста Бучач додали, що вчора односельці померлого приїхали протестувати в центрі міста – для багатьох ця смерть стала справжньою загадкою.

Спадок перлини Русі невиправно пошкоджено: У Переяславі зруйнували культурний шар ґрунту, археологи виловлюють хаотично перемішані поховання, князівські печатки, давньоруську кладку і пізніші артефакти

четвер, 9 жовтень 2025, 12:36

Керівництво заповідника допустило грубе порушення норм земельних робіт в історично значимих місцях, навіть без високого статусу охоронних зон. Адже перед земельними роботами в історично значимих локаціях згідно законодавству першими мають бути археологи

Оце так герой-коханець: Священника, який мав 17 коханок, викрили через лист, який він випадково надіслав прибиральниці

четвер, 9 жовтень 2025, 11:59

У Перу викрили католицького єпископа, який мав 17 таємних коханок, після того, як деякі з жінок дізналися одна про одну і мало не побилися. Про це написала The Times, передають Патріоти України. 51-річний Сіро Кіспе Лопес, єпископ міста Хулі в Перу, по...