Смерть, гідна "премії Дарвіна": Окупантові відірвало голову... гілкою дерева.

Українські захисники щодня і невтомно ліквідовують російських окупантів. Але є окремий різновид загарбників, яких можна занести до категорії "Премія Дарвіна", адже вони феєрично самоліквідовуються. Одним із них став Мормоєв Сергій Будаєвич із Бурятії. Про безглузду смерть окупанта розповів автор Telegram-каналу "Досье Шпиона", передають Патріоти України.

Що забув бурят на українській землі – невідомо, але він вчинив правильно, самоліквідувавшись на Донецькому напрямку. Військовослужбовець 5-ї окремої танкової бригади (в/ч 46108, Улан-Уде) сержант Мормоєв Сергій Будаєвич отримав наказ доправити вночі особовий склад на позиції. Завантажившись в "Урал" 4320, група окупантів вирушила до вказаної точки.

Щоб не видати свою вантажівку, водій рухався лісосмугою з вимкненими фарами. А оскільки у нічний час видимість надзвичайно низька, Мормоєв висунув голову з кабіни, щоб краще бачити, куди їде. Та раптом машина провалилася в яр і поїхала з великою швидкістю. Окупант не спам'ятався, як його шию затиснуло гілкою дерева і відірвало голову. Смерть настала миттєво. Так українська лісова гільйотина збільшила статистику втрат армії окупантів.

Царство небесне... Україна повернула з полону тіла 99 своїх полеглих захисників

субота, 13 квітень 2024, 0:55

Україні вдалося повернути тіла 99 загиблих захисників. Про це повідомили у Telegram-каналі Координаційного штабу з питань поводження із військовополоненими. "За результатами репатріаційних заходів, до України повернули 99 полеглих оборонців. Зокрема вд...

Діяли оперативно: Копи розшукали батька, який посадив за кермо 9-річну доньку і хизувався цим в соцмережах

п’ятниця, 12 квітень 2024, 23:52

Сьогодні, 12 квітня, у Львові 9-річна дівчинка їхала містом за кермом автомобіля, а батько сидів поруч і знімав її їзду на відео. Поліцейські розшукали горе-батька. Це відео швидко розлетілося соцмережами і на нього оперативно відреагували поліцейськи,...