Смерть на знімальному майданчику: Батьки Галини Гатчинз вимагають покарати винних

Батьки випадково вбитої на знімальному майданчику у США українки Галини Гатчинз вимагають покарати винних у трагедії. Про це пише британська газета The Sun, передають Патріоти України.

Друзі родини розповіли, що батьки Анатолій і Ольга Андросовичі, які живуть в Україні, вбиті горем. "Сім'я сумує, але водночас вони вимагають відповідей. Якщо хтось припустився помилки, то йому доведеться заплатити за це. Вони просто не розуміють, як могло статися щось подібне, коли мали дотримуватися заходів безпеки", — розповів друг сім'ї з України.

Він додав, що батьки Галини намагаються поїхати в США, але у матері загиблої немає необхідних для цього документів. Водночас, за даними видання, керівництво кіностудії, яка знімала фільм "Іржа", побоюється великого судового позову з боку сім'ї Андросович, якщо з'ясується, що смерті українки можна було уникнути.

Як українською назвати хліб з маслом: "Бутерброд", "канапка" - правильно, але є суто солов'їного походження

четвер, 1 червень 2023, 2:20

Ніколи не здогадаєтесь: як назвати бутерброд українською. Українська мова – надзвичайно багата на колоритні слова та фрази. Однак багато з них ви не почуєте у щоденному мовленні українців. Так, мовознавець Олександр Авраменко закликав українців берегти...

"Із хати вийшла - вікон немає": Які "росіяни" насправді населяють Білгородщину в прифронтовій зоні (відео)

четвер, 1 червень 2023, 1:40

Російські пропагандисти неодноразово переконували, що жителі прикордонною із Україною Білгородської області розмовляють «діалектом російської мови», проте в ефірі одного із пропагандистських телеканалів трапився конфуз – мешканка Білгородської області ...