Смерть на знімальному майданчику: Батьки Галини Гатчинз вимагають покарати винних

Батьки випадково вбитої на знімальному майданчику у США українки Галини Гатчинз вимагають покарати винних у трагедії. Про це пише британська газета The Sun, передають Патріоти України.

Друзі родини розповіли, що батьки Анатолій і Ольга Андросовичі, які живуть в Україні, вбиті горем. "Сім'я сумує, але водночас вони вимагають відповідей. Якщо хтось припустився помилки, то йому доведеться заплатити за це. Вони просто не розуміють, як могло статися щось подібне, коли мали дотримуватися заходів безпеки", — розповів друг сім'ї з України.

Він додав, що батьки Галини намагаються поїхати в США, але у матері загиблої немає необхідних для цього документів. Водночас, за даними видання, керівництво кіностудії, яка знімала фільм "Іржа", побоюється великого судового позову з боку сім'ї Андросович, якщо з'ясується, що смерті українки можна було уникнути.

Став новим талісманом аквапарку: Бик хотів проїхатися на водяній гірці, але щось пішло не так (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 0:32

Бик виліз на водяну гірку та намагався скотитися. Як результат, йому вдалося трохи зсунутися, поки не застряг у трубі атракціону. Тварина не могла зрушитися з місця та повернутися в будь-яку сторону – опинилася у пастці. Проте в цей момент він не один ...

Запасайтеся улюбленим напоєм: Кава у світі подорожчала до 10-річного рекорду

четвер, 2 грудень 2021, 0:07

Ціни на каву зросли до найвищого за 10 років рівня і можуть продовжити йти вгору протягом 2022 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на CNBC. Грудневі ф’ючерси на каву 29 листопада на торгах сягнули 2,45 долара за фунт (1,06 дол/кг). Згодом ...