"Смерть під***м": Російські десантники під час участі у шоу вляпались у гомофобний скандал (фото)

У Ярославлі учасники виступу військово-патріотичного клубу "Десантник" розбили кувалдою цеглу з написом "Смерть під***м". Сталося це під час публічного концерту, на якому зокрема були діти, повідомляють Патріоти України із посиланням на телеканал "Дождь".

Виступ відбувся 29 серпня у Палаці культури імені Добриніна на честь 20-річчя клубу "Десантник". Молодики на сцені підняли одного з учасників шоу на руки, поклали на нього муляж цегли.

Це не було заплановано

Хлопці на сцені взяли під руки і за ноги одного з учасників клубу. Йому на голий торс поклали муляж цеглини із гомофобним написом. Далі цеглину на тілі розбили великим молотком.

Директор Палацу культури Ігор Дербін повідомив, що цей перфоманс не був узгоджений. Він начебто планувався як приємний і радісний.

"Їхня витівка була для нас несподіваною. Це не було сплановано заздалегідь або узгоджено, тому що вони знали, що ми не дозволимо", – сказав він.

Глава ярославського відділення організації ветеранів чеченської війни "Захисник" Тарас Сидорин розповів, що подав заяви у правоохоронні органи. "Ми розглядаємо такі випади як заклик до вбивства…. У залі були маленькі діти. Така поведінка просто неприпустима", – сказав він.

"Під***сам у Росії не місце"

Натомість керівник військово-патріотичного клубу "Десантник" Андрій Палачьов вважає інакше. Мовляв, усе правильно, хлопці просто висловили те, що думають.

"Під***м взагалі в Росії робити нема чого. А хлопців не треба карати, вони просто "дірявих" не люблять, я таких теж не люблю. Сім'я повинна бути традиційною: хлопчик і дівчинка, а не ось ця вся під****я",
– сказав він.

Палачьов також не погодився з тим, що перфоманс можна розцінити як заклик до вбивства. Це, за його словами, показові виступи з рукопашного бою.

Працював в одному з місцевих ресторанів: У Польщі за дивних обставин загинув 28-річний українець з Тернополя

понеділок, 24 січень 2022, 14:29

У місті Лодзь у Польщі за нез'ясованих обставин помер 28-річний українець. Юрій Шляхтин був родом з Тернополя і в Польщі працював кухарем в одному з місцевих ресторанів. Деталі повідомили в ТСН, передають Патріоти України. Обставини смерті українця не ...

Не повернувся додому: На Рівненщині 17-річний хлопець кинувся під колеса поїзда та загинув на місці

понеділок, 24 січень 2022, 14:27

У неділю ввечері, 23 січня, на залізничній станції Дубно на Рівненщині 17-річний хлопець кинувся на рейки перед локомотивом. Попри сигнали та екстрене гальмування машиніста, уникнути зіткнення не вдалося і підліток загинув на місці. Про це повідомила п...