Крім того, жінка стверджує, що імуноглобулін, який застосовується для екстреної профілактики захворювання, "морально застарів". Замість нього вона радить використовувати гомеопатичні препарати – "унікальні нешкідливі ліки, які піднімуть імунітет і застрахують від несприятливих наслідків".
Після підняття громадського резонансу лікар видалила цей пост. При цьому в коментарі "Говорит Москва" вона назвала людей, які критикують її висловлювання, невігласами.
Толоконська заявила журналістам, що її подальші висловлювання на тему можуть бути перекручені. "Тим більше що реакція на мій пост, як ви могли бачити, складається просто з дуже таких агресивних неосвічених суджень", – підкреслила вона.
У Росспоживнагляді, коментуючи заяви жінки, зазначили, що укуси кліщів не можуть підвищити імунітет, а саму її запідозрили в спробах популяризувати гомеопатію. У відомстві нагадали, що ефективним захистом від енцефаліту може бути тільки вакцинація. Висловився про інцидент і депутат Держдуми РФ Геннадій Онищенко, назвавши слова Толоконської злочинними за змістом.
"Ми колись з вами і на віспу хворіли. Вмирали мільйони, а ті, хто виживав, той, звичайно, набував імунітет. Однак повертатися до цієї практики – це безвідповідально та неправильно. Так [якщо людина перехворіє на кліщову інфекцією], буде імунітет, але після важкої хвороби, яка може закінчитися смертю", – зазначив Онищенко.
У мережі на заяви заслуженого лікаря відреагували так само негативно. "Нехай на собі продемонструє, а ми подивимося", "Для пенсійного фонду користь?" "Смерть теж дуже корисна штука. Вона виразно позбавляє від всіх страждань і хвороб. І від подібних заслужених лікарів", "Вбивця!" – пишуть користувачі.
"Бракує тільки поради мазати місця укусів кліщів святою водою", – прокоментував скандал лідер російської опозиції Олексій Навальний.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...