Смерть українки в Німеччині: Дитину знайшли живою, вона була у двох чоловіків

Дитина 27-річної українки, яку вбили в Німеччині, знайдена живою. Поліцейські з Мангейма знайшли немовля у двох чоловіків — їх заарештували. Про це повідомляє Bild у Telegram, передають Патріоти України.

Двох чоловіків, у яких знайшли немовля, уже заарештовано — їх підозрюють у вбивстві. Зараз, згідно із заявою поліції, дівчинку відправили в лікарню.

Аналіз ДНК підтвердив, що це дочка вбитої нещодавно громадянки України. Правоохоронці зараз також намагаються розшукати матір убитої - відомо, що їй 51 рік.

14 березня повідомлялося, що у Німеччині знайшли мертвою 27-річну українку. За даними поліції, біженку раніше вважали зниклою безвісти. Слідчі припускають, що вона померла внаслідок насильства.

За даними поліції, 27-річна українка подорожувала з матір'ю та маленькою донькою. Після чого обидві зникли безвісти.

Мати загиблої, 51-річна Марина Стеценко, за словами представника поліції, вважається найважливішим свідком.

Українцям з маленьким стажем не дадуть пенсію: Скільки років обов'язково потрібно відпрацювати

понеділок, 27 травень 2024, 18:59

Мінімальний стаж для отримання пенсії становить 15 років. У випадку, якщо не досягнуто цього показника, замість пенсійних виплат надається соціальна допомога. З мінімальним стажем вийти на пенсію можна тільки в 65 років. Тим хто хоче отримувати пенсію ...

Які країни НАТО готові закрити небо на заході України - список

понеділок, 27 травень 2024, 18:43

Деякі країни НАТО готові розширити підтримку Україні і почати збивати ракети та дрони безпосередньо на українській території. Про це повідомляє Bild. Згідно з даними джерел видання, за розширення допомоги виступають:. Проти розширення підтримки вступаю...