
Словацькі правоохоронці виключили причетність поліцейських до побиття безпритульного українця в Братиславі, який згодом помер. Про це повідомляє Topky.sk, передають Патріоти України.
Видання зазначає, що справу за фактом умисного вбивства, підозрюваними в якому є співробітники приватної служби охорони, інспекція передасть слідчому ГУНП області для подальшого розслідування. "Після ретельного розгляду наявних нині доказів слідчий Управління інспекційної служби виключив, що поліціянти брали участь у фізичному нападі на потерпілого, який міг спричинити його смерть", - йдеться в заяві служби.
Що ж до поліціянтів, то Управління інспекційної служби порушило кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем. Втім, деталей не уточнювали, щоб "не зірвати розслідування". Тим часом у торговому центрі, де померлий українець нібито пограбував один із магазинів, кажуть, що його затримували двічі за добу і кожного разу передавали правоохоронцям "у повному здоров'ї". Мовляв, це підтверджують записи з камер.
Варто нагадати, що ще 30 січня співробітники міської поліції Братислави виявили перед торгівельним центром українця, чоловіка-безхатченка, побитого до смерті. Його доставили до лікарні з важкими травмами голови та тіла, де він помер наступного дня.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...