Водій позашляховика, який 30 жовтня врізався в натовп у центрі Києва, заявив, що йому стало погано за кермом і він втратив свідомість. Про це розповів радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. Нагадаємо, Land Rover збив на смерть двох осіб на Майдані Незалежності, також є постраждалі, передають Патріоти України.
"Водій – 66-річний чоловік. Він заявив, що прийшов до тями тільки коли вже все сталося. Тобто, далі йому буде пред'явлено звинувачення за статтею 286 (Порушення правил дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
У рамках досудового слідства будуть проведені експертизи, які повинні дати відповідь – що сталося. Чи не був він під дією лікарських препаратів, алкоголю, наркотиків", – розповів Геращенко.
Момент аварії записала камера відеоспостереження. Обережно, кадри 18+!
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...