Смертельна небезпека! Бортпровідник розкрив несподівану правду про туалети в літаку

На борту літака найнебезпечнішим місцем з точки зору пожежної безпеки є туалет. Про це розповів бортпровідник авіакомпанії British Airways Саймон Мартон, передають Патріоти України.

За його словами, в разі виникнення пожежі вогонь з цієї кімнати буде поширюватися дуже швидко, при цьому руйнуючи життєво важливі для літака кабелі, повідомляє Express.

На такі випадки члени екіпажу мають в розпорядженні такі інструменти, як лом і сокиру. Також він пояснив, навіщо в туалеті роблять попільнички, якщо на борту куріння заборонене. Це запобіжний засіб - якщо пасажир все ж вирішить порушити заборону і закурити, поруч має бути місце для безпечного гасіння сигарети.

Без попільнички існує шанс, що людина кине недопалок у відро для сміття і воно випадково загориться - ризик, на який авіакомпанії не готові йти.

Видання зазначає, що у влади є вагомі підстави для введення подібних правил. У 1973 році літак, що прямував з Ріо-де-Жанейро в Париж, був вимушений здійснити аварійну посадку через сильне задимлення в салоні. В результаті загинули 123 пасажири. За однією з версій, причиною трагедії стала непогашена сигарета.

Коронавірус "скосив" "Золотий голос Росії"

понеділок, 6 квітень 2020, 21:58

70-річній Надії Бабкіній спочатку діагностували пневмонію, але після позитивного тесту на CoViD-19 переглянули лікування. Російську співачку Надію Бабкіну госпіталізували в Москві. За інформацією РосЗМІ, артистку забрала «швидка» до лікарні, як раніше ...