
В Одесі двоє військовослужбовців біля дитячого центру "Молода гвардія" влаштували стрілянину. Про це у Facebook повідомляє Управління поліції охорони в Одеській області, передають Патріоти України.
Як зазначається, повідомлення до поліції надійшло близько третьої години ночі. Прибувши на місце події, правоохоронці виявили, біля дитячого центру двох чоловіків в стані алкогольного сп’яніння, які розважались тим, що стріляли у повітря. Побачивши поліцейських, чоловіки намагались втекти, під час затримання один з них почав штовхати поліцейського.
Правопорушниками виявились 23-річний мешканець Києва та 32-річний мешканець Дніпропетровської області. При поверхневому огляді у них були виявлені та вилучені посвідчення військовослужбовців, предмети схожі на ніж, кастет, два стартові пістолети та магазини з набоями.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція вказаної статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
В Україні запроваджують довгострокові контракти на ринку електроенергії. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України. Новація поширюється виключно на комерційних учасників ринку. Очікується, що запровадження нового ...
Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...