Смертельно небезпечні "розваги": В Одесі п'яні військові влаштували стрілянину біля дитячого центру

В Одесі двоє військовослужбовців біля дитячого центру "Молода гвардія" влаштували стрілянину. Про це у Facebook повідомляє Управління поліції охорони в Одеській області, передають Патріоти України.

Як зазначається, повідомлення до поліції надійшло близько третьої години ночі. Прибувши на місце події, правоохоронці виявили, біля дитячого центру двох чоловіків в стані алкогольного сп’яніння, які розважались тим, що стріляли у повітря. Побачивши поліцейських, чоловіки намагались втекти, під час затримання один з них почав штовхати поліцейського.

Правопорушниками виявились 23-річний мешканець Києва та 32-річний мешканець Дніпропетровської області. При поверхневому огляді у них були виявлені та вилучені посвідчення військовослужбовців, предмети схожі на ніж, кастет, два стартові пістолети та магазини з набоями.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція вказаної статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Моторошна трагедія на Волині: Двоє людей провалилися в люк, є загибла

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:22

У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...

Страшна трагедія: У Харкові чоловік з ножем напав на групу оповіщення ТЦК: один військовий загинув, інший - у лікарні

п’ятниця, 26 червень 2026, 10:58

Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...