Смертельно небезпечні "розваги": В Одесі п'яні військові влаштували стрілянину біля дитячого центру

В Одесі двоє військовослужбовців біля дитячого центру "Молода гвардія" влаштували стрілянину. Про це у Facebook повідомляє Управління поліції охорони в Одеській області, передають Патріоти України.

Як зазначається, повідомлення до поліції надійшло близько третьої години ночі. Прибувши на місце події, правоохоронці виявили, біля дитячого центру двох чоловіків в стані алкогольного сп’яніння, які розважались тим, що стріляли у повітря. Побачивши поліцейських, чоловіки намагались втекти, під час затримання один з них почав штовхати поліцейського.

Правопорушниками виявились 23-річний мешканець Києва та 32-річний мешканець Дніпропетровської області. При поверхневому огляді у них були виявлені та вилучені посвідчення військовослужбовців, предмети схожі на ніж, кастет, два стартові пістолети та магазини з набоями.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція вказаної статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Українцям скасують частину пенсій по інвалідності: Ось хто залишиться без виплат

вівторок, 23 червень 2026, 7:54

Українцям, які мають інвалідність, надається грошова допомога від держави. Таким особам виплачується пенсія по інвалідності на весь період хвороби. Однак існують випадки, коли такий вид допомоги скасовується. Деякі категорії громадян скоро можуть втрат...

Чоловік вигадав, як "законно" виїхати з України під час війни, і поплатився: Як покарали

вівторок, 23 червень 2026, 7:36

У Львівській області на 8500 грн оштрафквали чоловіка, який намагався виїхати з України з фальшивою довідкою про інвалідність. Про це йдеться у вироку Яворівського райсуду Львівської області, передають Патріоти України. Згідно з офіційними матеріалами ...