Смертельно поранений пробіг кілька метрів після пострілу в голову: Момент вбивства в центрі Харкові потрапив на відео

Увечері в понеділок, 22 лютого, в Харкові біля супермаркету АТБ на вулиці Отакара Яроша, пострілом в голову був убитий чоловік. З'явилося відео моменту вбивства. Відповідні кадри опублікували в Telegram-каналі "Труха Харків", передають Патріоти України.

Нагадаємо, за попередніми даними до вбивства може бути причетний місцевий ювелір Олександр Чепурних, який раніше був фігурантом гучної справи, пов'язаної з "розбірками" на ринку торгівлі золотими виробами. Між чоловіками виник конфлікт. Нападник дістав пістолет і зробив один постріл в голову опонента. Убитий - 1981 року народження.

"Видно як чоловік пробіг після пострілу в голову кілька метрів і впав замертво під будинком...", - підписав відео автор публікації.

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

Тепер вже не фантастика: У США створили шолом для читання думок

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:32

Стартап з США Kernel створив шолом для зчитування думок за $ 50 тисяч, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Шолом для читання «здатний зчитувати показники активності нейронів в реальному часі і з високою точністю визначати закон...