"Смертельний ураган" для рашистів: Захисників України озброїли гранатометами Milkor

Захисники України почали застосовувати в боях з російськими окупантами легкі ручні 40-мм гранатомети Milkor Multiple Grenade Launcher. У соцмережах вже з'явилася запис, як українські воїни Сил оборони застосовують гранатомети Milkor MGL, передають Патріоти України.

Звернемо увагу, що на опублікованому відео зафіксовано, як український боєць робить 5 пострілів, а через кілька секунд чутні вибухи гранат. Додамо, що судячи з усього нова зброя застосовувалася українськими захисниками в зоні бойових дій.

M32 Milkor MGL: легкий шестизарядний ручний 40-мм гранатомет, створений компанією Milkor (ПАР) в 1981 році. Прийнятий на озброєння більш ніж в 50 країнах.

  • Магазин гранатомета револьверного типу 6 гранат 40х46 мм;
  • Ефективна дальність стрільби - 400 метрів;
  • Скорострільність - 18-21 пострілу в хвилину.

Що скаже на це її матуся?: 16-річна дочка Ольги Фреймут показала груди у відвертому вбранні (фото)

неділя, 5 лютий 2023, 13:14

Дочка української телеведучої Ольги Фреймут у свої 16 років не соромиться демонструвати пишні форми. Дівчина часто постить відверті знімки, за що отримує наганяй від користувачів мережі, зазначають Патріоти України. Цього разу вона поділилася з фоловер...

Вчені з'ясували, чому діти і дорослі по-різному сприймають час

неділя, 5 лютий 2023, 10:45

Вчені з Університету Етвоша Лорана (Угорщина) провели дослідження, щоб дізнатися, чому у дітей і дорослих відрізняється сприйняття часу. В експерименті взяли участь 138 осіб різного віку. Як зазначено в дослідженні в журналі Scientific Reports, учасни...