Сморід і жахливе видовище: Під Дніпром дорогу засипали мертвими курками (фото)

У місті Підгородне сталася надзвичайна ситуація – дорога всипана мертвими курками, передають Патріоти України. з посиланням на канал "Ху...вый Днепр".

За словами місцевих мешканців, птицю везли кудись на утилізацію, однак через невстановлені поки що причини частина тушок висипалася на трасу. Проте ті, хто транспортував "товар" не прибрали за собою, і тепер мертві курки гниють, через що навкруги стоїть нестерпний сморід, не кажучи вже, що видовище теж не для тих, в кого слабкі нерви.

Поки що не повідомляється, чи проінформовані про те, що сталося, відповідні інстанції. В умовах спеки ситуація із забрудненням повітря може погіршитися.

"Сын, спасибо за машину!": Боклан в образі діда Стаса розповів казочку про "білу Ладу" (відео)

субота, 13 серпень 2022, 23:53

Знаменитий український актор театру та кіно Станіслав Боклан в образі діда Стаса розповів українцям нову гумористичну казку. У ній він висміяв нещодавню новину про те, що батьки одного з ліквідованих в Україні російських окупантів на "гробові" гроші пр...

Справжня магія від українця: Зінченко виділився розкішним трюком у матчі за Арсенал (відео)

субота, 13 серпень 2022, 23:43

Лондонський Арсенал 13 серпня здобув свою другу перемогу на старті нового сезону АПЛ. "Каноніри" переграли вдома Лестер. Олександр Зінченко знову з'явився на футбольному полі з перших секунд. Лівий захисник провів 77 хвилин та був активним протягом усь...