
"Укрзалізниця" потрапила в черговий скандал через умови, в яких перевозять пасажирів. Цього разу в купе "температура перевищувала всі норми". Про це на своїй сторінці в соцмережі написала незадоволена пасажирка Яна Струніна, передають Патріоти України.
За словами жінки, неприємний інцидент стався в поїзді "Дніпро — Трускавець". Там температура повітря в купе перевищила всі норми, через що дитині стало погано.
“Я навіть не знайшла, де знайти місце із свіжим повітрям, окрім перехода крізь вагон, але і там за ніч так накурили, як і в туалетах, що ліпше було залишитися, де є. Неможливо так перевозити людей по 18 годин. І ще брати за це гроші”, — підкреслила жінка.
Вона також додала, що ситуацію ускладнювали двоє чоловіків, які розповсюджували "аромати" на все купе. А вентиляція в вагоні нібито не працювала.
"Повітря сухе і не свіже. Так ось, перед тим, як почати перевіряти пасажирів на відповідність нормам (сертифікатів ПЛР-тестів), забезпечте для початку умови. А то у вас рай для розмноження будь-якої нечисті", — зауважила Яна Струніна.
Пізніше в коментарі до публікації прийшли представники "Укрзалізниці". Вони вибачилися за інцидент і попросили надати детальну інформацію.
“Щиро перепрошуємо за ситуацію. Надайте ваш контактний номер телефону в особисті повідомлення, щоб ми мали змогу надати вам зворотний зв'язок для уточнення деталей вашої подорожі”, — написали представники "Укрзалізниці".
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...