Смикни за мотузочку - вікно відкриється: У мережі показали сумні фото із дитячої лікарні в Криму

Не краще виглядають і стіни в самих палатах: у багатьох місцях можна побачити плями нової фарби, нанесеної зверху старої.

У окупованому Криму. Фото: соцмережі.

В анексованому Росією Криму стан лікарень залишає бажати кращого. Про це можна судити по фото, опублікованим блогером на сторінці в Twitter Roksolana Today&Крим, передають Патріоти України.

"Севастополь. Це фото палати в дитячій лікарні. На вікнах навіть немає ручки", - йдеться у підписі до фото.

На кадрах дійсно можна побачити облуплені вікна в дитячій лікарні. І дійсно, ручок на вікнах немає. Замість ручки - мотузка, яку пристосували замість неї. Не краще виглядають і стіни в самих палатах: у багатьох місцях можна побачити плями нової фарби, нанесеної зверху старої.

З архіву ПУ. Похорон 332-річної московської окупації: На Андрія в Андріївській церкві Києва перше богослужіння Вселенського патріархату (відео)

п’ятниця, 13 грудень 2019, 9:52

Ця історицна подія відбулася рівно рік тому, 13 грудня 2018 року. Богослужіння очолили екзархи Вселенського патріархату. 13 грудня о 09:30 у Києві в Андріївській церкві почалась перша служба Вселенського патріархату, повідомляють Патріоти України з по...

"Пятница 13-е: прочь суеверия", - психолог

п’ятниця, 13 грудень 2019, 8:23

"В пятницу 13-ого самое время поговорить о суевериях и приметах. У каждого в жизни много желаний, и одно из основных - стабильное и успешное существование", - пише у своєму блозі психолог Сергій Русов, передають Патріоти України, і продовжує:. "Но для ...