Смикни за мотузочку - вікно відкриється: У мережі показали сумні фото із дитячої лікарні в Криму

Не краще виглядають і стіни в самих палатах: у багатьох місцях можна побачити плями нової фарби, нанесеної зверху старої.

У окупованому Криму. Фото: соцмережі.

В анексованому Росією Криму стан лікарень залишає бажати кращого. Про це можна судити по фото, опублікованим блогером на сторінці в Twitter Roksolana Today&Крим, передають Патріоти України.

"Севастополь. Це фото палати в дитячій лікарні. На вікнах навіть немає ручки", - йдеться у підписі до фото.

На кадрах дійсно можна побачити облуплені вікна в дитячій лікарні. І дійсно, ручок на вікнах немає. Замість ручки - мотузка, яку пристосували замість неї. Не краще виглядають і стіни в самих палатах: у багатьох місцях можна побачити плями нової фарби, нанесеної зверху старої.

Хіти тижня. Катастрофа близько, жителі готові до бунту: Макіївка здригається через таємничі землетруси

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 9:00

Місцевим пропагандистам окупанти категорично заборонили розповідати про те, що сталося. Їм погрожують звільненням і навіть кримінальними справами.​. Про серйозні землетруси в окупованій Макіївці одним з перших повідомив сепаратистської Telegram-канал "...

Буде удар? "Платіжки скоро нагадають про обіцянки "кінця епохи бідності", - Волошина

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 8:56

"До протестів проти капітуляції долучається все більше людей. Останні заяви влади змусили багатьох усвідомити: розмови про залишені бойові позиції сьогодні - це більш вагомий аргумент, ніж абстрактна "торгівля на крові", про яку розповідали вчора", - п...