Смикни за мотузочку - вікно відкриється: У мережі показали сумні фото із дитячої лікарні в Криму

Не краще виглядають і стіни в самих палатах: у багатьох місцях можна побачити плями нової фарби, нанесеної зверху старої.

У окупованому Криму. Фото: соцмережі.

В анексованому Росією Криму стан лікарень залишає бажати кращого. Про це можна судити по фото, опублікованим блогером на сторінці в Twitter Roksolana Today&Крим, передають Патріоти України.

"Севастополь. Це фото палати в дитячій лікарні. На вікнах навіть немає ручки", - йдеться у підписі до фото.

На кадрах дійсно можна побачити облуплені вікна в дитячій лікарні. І дійсно, ручок на вікнах немає. Замість ручки - мотузка, яку пристосували замість неї. Не краще виглядають і стіни в самих палатах: у багатьох місцях можна побачити плями нової фарби, нанесеної зверху старої.

Кульки із хвилястим хутром: Коти незвичайної породи завоювали серця всієї мережі (фото)

субота, 8 серпень 2020, 14:59

Шерсть кошенят породи селкірк-рекс дуже м'яка на дотик. Кошенята породи селкірк-рекс захопили серця всієї мережі через свій незвичайний вид. Їх відмінна риса - ангельські кучері. Ця унікальна порода була названа в честь гірського хребта Селкерк в Монта...

Дольф Лундгрен вже не той (фото)

субота, 8 серпень 2020, 14:44

Однак вік не заважає 62-річному актору зустрічатися із ровесницею власної дочки. Крокдал є ровесницею однієї з дочок Лундгрена, з якої Емму тепер жартома і всерйоз плутають користувачі соцмереж. Для Дольфа шлюб з молодою коханою стане другим: протягом ...