"Сын, спасибо за машину!": Боклан в образі діда Стаса розповів казочку про "білу Ладу" (відео)

Знаменитий український актор театру та кіно Станіслав Боклан в образі діда Стаса розповів українцям нову гумористичну казку. У ній він висміяв нещодавню новину про те, що батьки одного з ліквідованих в Україні російських окупантів на "гробові" гроші придбали нову білу "Ладу" і, здається, були цьому дуже раді. Боклан же розповів історію про дурня Івана з Росії, який разом із братами нічим не займався, крім того, як пив, крав по селу курчат і в клубі приставав до дівчат. Однак, коли російський "цар" вторгся до сусідньої країни і пообіцяв своїм солдатам платити велику зарплату, брати "швидко влізли у камуфляж" і вирушили воювати. Відповідна казка від актора прозвучала у новому випуску "Байрактар News", передають Патріоти України.

За сюжетом Іван ганебно гине на війні – "у сраку прилетів йому снаряд, ручки в ряд і ніжки в ряд". Тим не менш, на Росії колишнього ледаря і злодія називають героєм. У пропагандистських газетах пишуть, що той "помираючи від ран, розстріляв штаб Бандери, збив ракету та з'їв три томи "Кобзаря".

Загибель сина "святкували" близько місяця. Все село зібралося на поминки, де танцювали, співали, їли та пили. Гуляли з розмахом – "гробові ж не маленькі".

Раптом на порозі будинку з'явився Іван. Проте рідні, які вже витратили "гробові" за сина на свої потреби, такому гостю не зраділи. "Сивий, латаний, кривий / І не мертвий, а живий / Мати допила стакан: / "Нє, оце в нас не Іван" / Батько ще собі налив: / "Що ж ти, с*ка, наробив? / Як людину відспівали / Нову "Ладу" вже придбали / Я тату набив на спину: / "Сын, спасибо за машину!" / На торпеді, глянь, ікони / І за смерть твою мільйони поділили на рідню / А ти вижив, от гівнюк" / Пальцем дід грозив йому: / "Я кросівки не зніму / От приперся перехожий / Ти на Ваню геть не схожий" / Бабка в гуску склала губи: / "Я собі зробила зуби / І за цю нову щелепу / В ніжки кланяюсь Держдепу / Щось я вас не впізнаю / Ваня наш уже в раю", – продекламував артист.

На ранок рідня придушила "героя, що вижив". "Батько мовив: "Бог простить, бо вже й пам'ятник стоїть", – видав дід Стас. Наприкінці Боклан вже традиційно закінчив свою розповідь мораллю, хоча, як підкреслив актор, "на русні її просрали". Тим не менш, він підсумував: "Кількість вбитих не вражає – "бабы новых нарожают".

Українка Jerry Heil потролила Ілона Маска піснею, а Сергій Притула - словом (відео)

четвер, 6 жовтень 2022, 5:31

Українська співачка Jerry Heil відреагувала на скандальні заяви американського мільярдера Ілона Маска про мирні переговори між Україною та Росією. Вона виконала про винахідника глузливу композицію англійською мовою. Ролик опубліковано у TikTok. ...

"Твою екскурсію Хортицею не забудемо ніколи": У боях за Україну загинув історик та "кіборг" (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 0:36

Виконувач обов'язків міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв 5 жовтня у соцмережі "Фейсбук" повідомив, що загинув В'ячеслав Зайцев. Чоловік був істориком, військовим та депутатом Запорізької міської ради останніх двох скликань, передають Патріоти Укр...