Снігопадів майже не буде: Синоптики попередили про "зникнення" зими в Україні

Погода в Україні і Європі взимку буде малосніжною. За прогнозом синоптиків, випаде менше снігу, ніж зазвичай. Але це означає, що ця зима буде взагалі без снігу, передають Патріоти України.

Як свідчать дані метеорологів сайту SEVERE WEATHER EUROPE, згідно з прогнозом експертів, в нашій країни і в цілому в Європі взимку - 2022-2023 снігу буде менше, ніж зазвичай, але аномально високі температури також не прогнозуються.

"У Європі на більшій частині континенту випадає менше середньої кількості снігопадів. Це ще не означає, що снігу не буде, а просто вказує на меншу кількість снігу, ніж зазвичай", - повідомили експерти.

Варто відзначити, що останнім часом клімат в нашій країні змінюється, він стає більш схожим на європейський. В результаті і зима в Україні зміниться - масштабні снігопади будуть все рідше.

Погода на грудень в Україні

За прогнозом начальника відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Владислава Білика, справжня зима в Україні почнеться в першій декаді грудня. Зазвичай саме в цей час приходить метеорологічна зима в Україні, а значить середньодобова температура опуститься нижче 0 градусів.

За даними Білика, грудень зазвичай найтепліший місяць зими, а ось найхолоднішим періодом є період кінець січня - початок лютого.

На початку лютого Землю накриє магнітна буря - штормитиме чотири дні

понеділок, 6 лютий 2023, 18:56

Працівники сонячних лабораторій ведуть безперервне спостереження за станом Сонця. Підвищена сонячна активність може негативно позначатися на здоров'ї деяких людей, тому фахівці заздалегідь попереджають про такі небезпечні явища. На щастя, існують нескл...

Чоловік так хотів заощадити на авіаквитку, що... переплутав континенти та зірвав відпустку мрії

понеділок, 6 лютий 2023, 17:57

Турист з США Кінгслі Бернетт зірвав свою відпустку мрії, коли у спробі знайти більш вигідний квиток на літак він переплутав австралійський Сідней з однойменним містечком в американському штаті Монтана з населенням трохи більше 5 тисяч осіб, передають П...