"Сніжана грає якусь політичну роль": Ольга Сумська згадала останню розмову з путіністкою Єгоровою

Українська зірка театру і кіно Ольга Сумська зізналася, що припинила спілкуватися зі Сніжаною Єгоровою після її схвальних висловлювань у бік кровожерливої політики Путіна. У програмі "Слава +" Оля розповіла, яким був їхній останній контакт зі Сніжаною, передають Патріоти України.

"Остання наша розмова була, коли я їй розповідала, що Київ бомблять, що ми втратили мам. Кажу: "Ти збожеволіла? Навіщо ти це пишеш? Летять бомби". Вона була теж шокована. Вона не знала. Це, знаєш, такий глухий кут, коли людина вже не знає, що відповісти і просто йдуть емоції", - згадує Сумська.

Вона підкреслює - те, що Сніжана грає якусь політичну роль, було зрозуміло ще задовго до повномасштабного вторгнення. "Я не спілкуюся після тих страшних подій, її заяв, її поста в Facebook. Я приголомшена. Все закінчилося. Вона почала свою політичну діяльність задовго, якщо ви помітили. Вона була в опозиції, і ще тоді можна було це якось слухати і це якось сприймалося. А вже тоді, коли відбулися криваві події, почалася війна, вбивали українців.... І раптом такий пост! Чому так? Це якась страшна метаморфоза з людиною. Я не знаю, що може статися, щоб так зрадити Україну і свою Батьківщину", - поділилася Ольга.


Вакцин та лікування поки не існує: В Китаї виявили новий вірус, який передається від тварин до людей

вівторок, 9 серпень 2022, 13:14

У провінції Шаньдун у Східному Китаї та провінції Хенань у Центральному Китаї виявлено новий тип геніпавірусу тваринного походження. Новий тип геніпавірусу був виявлений у зразках мазка з горла пацієнтів зі східним Китаєм, які страждали на лихоманку і ...

Постраждають Болгарія, Румунія і Туреччина: Експерти дали прогнози щодо радіоактивного ураження в разі аварії на ЗАЕС

вівторок, 9 серпень 2022, 10:25

Російські окупанти замінували та кілька разів обстрілювали Запорізьку АЕС в Енергодарі, яка є найбільшою в Європі. Якщо на станції станеться аварія, радіоактивне забруднення загрожує зокрема Болгарії, Румунії та Туреччині. Під загрозою також південь Ук...