"Сниму погоны и выйдем": В Одесі поліцейський поліз у бійку через прохання спілкуватися державною мовою (відео)

Мовний конфлікт стався в одному з відділків міста. Дільничного офіцера просили розмовляти українською, але той не оцінив побажання громадян.

В одному з відділків поліції в Одесі стався конфлікт на мовному ґрунті. Поліцейський хотів зняти погони та "вийти поспілкуватися", відео інциденту з'явилося у місцевих Telegram-каналах.

Кадри починаються зі словесної суперечки, під час якої той, хто знімає, вимагає від поліцейського розмовляти українською мовою.

Поліцейський захотів вийти на вулицю з учасником суперечки

Поліцейський, що сидить за столом, відповідає: "Давай я сниму погоны и пойдем пообщаемся. Вывезешь?"

Далі силовик підходить, знімає погони та всі виходять на вулицю. На цьому відео обривається і чим закінчився конфлікт – незрозуміло.

Пресслужба обласної поліції прокоментувала інцидент. Щодо дільничного офіцера проводиться службове розслідування, його з начальником відсторонять від посад на час з'ясування причин інциденту.

Сварка, за даними поліції, сталася після затримання громадянина та ще кількох чоловіків через появу в громадському місці в п'яному стані.

Оцінку діям поліцейського, його начальника та ще двом колегам, які були присутні під час конфлікту — оперативному черговому та його помічнику, обіцяють дати за результатами розслідування.

Наче мультяшний красень Дамбо: У глибинах Тихого океану зафільмували рідкісного восьминога (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 3:25

Восьминіг, схожий на головного героя фільму Діснея 1941 року, плавав за допомогою своїх плавників, схожих на вуха. Рідкісний восьминіг Дамбо був знятий на відео за допомогою дистанційно керованого апарату в північній частині Тихого океану. Він потрапив...

У США спіймали алігатора-людожера: Перехожий побачив рептилію за страшною трапезою (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 2:35

У американському штаті Флорида перехожий помітив алігатора з людськими рештками в пащі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Sky News. . Плазуна розміром майже 4 метри (13 футів) побачив Джамаркус Буллард 22-го вересня. Алігатор перебував у...