Собачий лаз, підпертий палицями: Шокуюче фото шахти на Луганщині, де загинули 17 осіб

Уважні коментатори відразу помітили, що на фотографії "шахти" відсутній пожежно-зрошувальний трубопровід.

Вибух забрав життя 17 людей. Фото: Фейсбук.

На шахті "Східкарбон" в окупованій частині Луганської області завершилися пошукові роботи. Тут в результаті вибуху і подальшого обвалу загинуло 17 осіб. Користувачі соціальних мереж зазначають, що шахта зі сторони схожа на собачий лаз, підпертий палицями, в який людям доводиться лазити за копійки від безвиході, щоб прогодувати сім'ю, передають Патріоти України.

"Виробка похила, повинні бути трапи, поручні. На передньому плані щось на зразок трапа лежить, поручнів не бачу. Межрамні стяжки сикось-накось, замки теж не відповідають вимогам - і розміри, і на першій рамі зліва хомут схоже не обтягнутий, нахилений якось, верхняк в ніжку теж заведений через ж*пу", - пишуть в мережі.

Юзери також помітили, що на фотографії відсутній пожежно-зрошувальний трубопровід. "В кожній гірничій виробці повинен бути пожежно-зрошувальний трубопровід. Як воду в шахту подають? Верхній приймальний майданчик повинен бути обладнаний засобами протипожежного захисту, нічого не видно, ні вогнегасників, ні піску", - зазначають у мережі.

З архіву ПУ. Більше 500 грамів золота: Археологи знайшли на Закарпатті унікальну кельтську прикрасу (фото)

п’ятниця, 21 січень 2022, 20:00

Прикрасу передали на зберігання в Закарпатський обласний краєзнавчий музей. У Закарпатській області археологи виявили найбільшу золоту знахідку - шийне кільце вагою 544 г, яке на 94,52% складається з з трансільванського і уральського золота, повідомляю...

У муніципальну охорону Києва намагаються влаштувати... найманця "ЛНР" (фото)

п’ятниця, 21 січень 2022, 19:59

"Бойовиків. Влаштовують у Муніципальну охорону. Натуральних сепаратистів. Які багато років воювали проти України. З вироками суду.Номер перший. Переходенко Віллі Володимирович. "2 мотострелковый батальон, 6 мотострелковая рота, 1 мотострелковый взвод, ...