Собачий лаз, підпертий палицями: Шокуюче фото шахти на Луганщині, де загинули 17 осіб

Уважні коментатори відразу помітили, що на фотографії "шахти" відсутній пожежно-зрошувальний трубопровід.

Вибух забрав життя 17 людей. Фото: Фейсбук.

На шахті "Східкарбон" в окупованій частині Луганської області завершилися пошукові роботи. Тут в результаті вибуху і подальшого обвалу загинуло 17 осіб. Користувачі соціальних мереж зазначають, що шахта зі сторони схожа на собачий лаз, підпертий палицями, в який людям доводиться лазити за копійки від безвиході, щоб прогодувати сім'ю, передають Патріоти України.

"Виробка похила, повинні бути трапи, поручні. На передньому плані щось на зразок трапа лежить, поручнів не бачу. Межрамні стяжки сикось-накось, замки теж не відповідають вимогам - і розміри, і на першій рамі зліва хомут схоже не обтягнутий, нахилений якось, верхняк в ніжку теж заведений через ж*пу", - пишуть в мережі.

Юзери також помітили, що на фотографії відсутній пожежно-зрошувальний трубопровід. "В кожній гірничій виробці повинен бути пожежно-зрошувальний трубопровід. Як воду в шахту подають? Верхній приймальний майданчик повинен бути обладнаний засобами протипожежного захисту, нічого не видно, ні вогнегасників, ні піску", - зазначають у мережі.

Прикрив собою іншого хлопця: Президент відзначив маленького харківʼянина за сміливість (відео)

субота, 13 серпень 2022, 12:59

Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою взяли участь у церемонії відзначення учасників акції "Діти-рятувальники — герої війни". Цю акцію проводить Держслужба з надзвичайних ситуацій. Вона відбувається вперше. Учасниками акції стали юні українці, я...

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...