"Собак їмо, жерти немає чого": Окупанти на Херсонщині скаржаться на проблеми з постачанням

У Херсонській області окупанти голодують. Через проблеми із забезпеченням росіяни їдять собак. Про це стало відомо СБУ з листування в Мережі між окупантами, передають Патріоти України.

Так, один з них, який перебуває на території тимчасово окупованої Херсонщини, скаржиться своєму товаришу, що недоїдає, через це разом з побратимами їдять все, що ворушиться, зокрема, собак.

Жертвою голодних окупантів став йоркширський тер'єр. Про це свідчить переписка російського загарбника, яку перехопила СБУ. "Все х*ево. Нас укры е*ут, как молодых. Собак едим, жрать нечего. Сегодня йорка ели. Йоркширского терьера", – пише своєму знайомому окупант.

За словами загарбника, у них немає харчів, тому що в армії відсутня логістика, і продукти не можуть постачати. І щоб розжитися продуктами, окупант просить позичити грошей, але у друга з великої і заможної Росії їх немає.

Моторошний злочин: У Києві компанія перед камерами прив’язала чоловіка до дерева та закатувала його до смерті

середа, 24 червень 2026, 11:25

Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...

Раніше сам служив у війську: СБУ затримала агента ФСБ, який коригував удари Росії по Одесі

середа, 24 червень 2026, 10:42

Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті, передають Патріоти України. Після початку повномасшта...