"Собак їмо, жерти немає чого": Окупанти на Херсонщині скаржаться на проблеми з постачанням

У Херсонській області окупанти голодують. Через проблеми із забезпеченням росіяни їдять собак. Про це стало відомо СБУ з листування в Мережі між окупантами, передають Патріоти України.

Так, один з них, який перебуває на території тимчасово окупованої Херсонщини, скаржиться своєму товаришу, що недоїдає, через це разом з побратимами їдять все, що ворушиться, зокрема, собак.

Жертвою голодних окупантів став йоркширський тер'єр. Про це свідчить переписка російського загарбника, яку перехопила СБУ. "Все х*ево. Нас укры е*ут, как молодых. Собак едим, жрать нечего. Сегодня йорка ели. Йоркширского терьера", – пише своєму знайомому окупант.

За словами загарбника, у них немає харчів, тому що в армії відсутня логістика, і продукти не можуть постачати. І щоб розжитися продуктами, окупант просить позичити грошей, але у друга з великої і заможної Росії їх немає.

По 650 грн до пенсії щомісяця: Ось хто отримає надбавку

середа, 24 червень 2026, 12:10

У той час як деяким українцям загрожує позбавлення пенсії по інвалідності, інші навпаки зможуть розраховувати на надбавку в 647 гривень щомісяця. Але для цього необхідно відповідати важливому критерію, передають Патріоти України. Як повідомляє видання ...

Варто знати! Чи є законним виклик у ТЦК по телефону

середа, 24 червень 2026, 11:45

Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки може викликати військовозобов'язаного громадянина, що перебуває на обліку. Проте такий виклик має здійснюватись шляхом вручення повістки. Усний виклик до ТЦК просто по телефону не є законним. ...