Собака застрелив господаря: У США стався сумний, але курйозний нещасний випадок

У США загинув 30-річний чоловік, якого, ймовірно, застрелив пес. За заявою місцевої поліції, американець отримав постріл у спину з рушниці, на яку наступив його чотирилапий друг. Про це повідомляє NBCnews, передають Патріоти України.

"Пес наступив на гвинтівку, що лежала на задньому сидінні вантажівки, в результаті чого вона вистрілила і влучила в спину Сміта (померлий чоловік - ред.), який в той час був на передньому пасажирському сидінні", - сказав поліцейський.

За його словами, працівники екстреної медичної допомоги провели серцево-легеневу реанімацію, однак безуспішно. Чоловік помер на місці події. Поліцейські також повідомили, що за кермом був знайомий померлого. Він не постраждав. Наразі розслідування триває. Правоохоронці припускають, що це був нещасний випадок.

Кого в Україні визнають непридатним до військової служби та чому з "білим квитком" теж можуть призвати - усі нюанси

понеділок, 6 лютий 2023, 13:30

Війна в Україні триває вже майже рік, стільки ж йде загальна мобілізація, під час якої повістки можуть вручатися й обмежено придатним до служби, й тим, хто до неї не придатний, передають Патріоти України. «Білий квиток» — документ, що видається військ...

В Україні можуть скасувати відстрочку від призову для однієї категорії громадян

понеділок, 6 лютий 2023, 12:59

В Україні триває воєнний стан та загальна мобілізація військовозобов'язаних громадян. Водночас, чимало українців мають відстрочку від призову. Право на відстрочку дається за медичними показаннями, за сімейним станом, а також за службовим станом, перед...