Собаки вкрили собою та обігрівали: Українка розповіла, як під час контузії її врятували тварини

Українка зазначає, що через бойові дії вона отримала контузію, на вулиці йшов сніг та було холодно. Тоді собаки вкрили жінку та обігрівали її. Про це повідомляє проєкт Ukraine NOW, передають Патріоти України.

Українка розповіла, що вона ховалась від бойових дій у холодній кімнаті, а коли отримала контузію, то собаки облизували її та зігрівали.

"Коли почалась війна, я залишилась вдома. Сиділа з двома собаками. Сніг випав, а вони мене зігрівали. Коли мене контузило, я сиділа у кімнаті, вони мене почали облизувати і я опритомніла. Собаки на мені спали, накривали мене. Якби не ці собаки, я б не вижила", - каже жінка.


Олена Зеленська відзначає ювілей. Чим запам'яталась іменинниця на посаді Першої леді України

понеділок, 6 лютий 2023, 7:56

Сьогодні перша леді України Олена Зеленська відзначає день народження. Дружині президента виповнилося 45 років, нагадують Патріоти України. . Як і президент, Олена Зеленська родом із Кривого Рогу. Навчалася в одній гімназії з майбутнім чоловіком, але ...

Рятувати було нікому: У Росії дитина померла, бо всіх лікарів забрали на війну в Україні

понеділок, 6 лютий 2023, 7:08

У селищі Гірське Забайкальського краю однорічна дівчинка померла через відсутність лікарів та ненадання своєчасної медичної допомоги. Усіх кваліфікованих медиків у регіоні відправлено на війну в Україну, щоб рятувати поранених окупантів, тому життя рос...