Собаки вкрили собою та обігрівали: Українка розповіла, як під час контузії її врятували тварини

Українка зазначає, що через бойові дії вона отримала контузію, на вулиці йшов сніг та було холодно. Тоді собаки вкрили жінку та обігрівали її. Про це повідомляє проєкт Ukraine NOW, передають Патріоти України.

Українка розповіла, що вона ховалась від бойових дій у холодній кімнаті, а коли отримала контузію, то собаки облизували її та зігрівали.

"Коли почалась війна, я залишилась вдома. Сиділа з двома собаками. Сніг випав, а вони мене зігрівали. Коли мене контузило, я сиділа у кімнаті, вони мене почали облизувати і я опритомніла. Собаки на мені спали, накривали мене. Якби не ці собаки, я б не вижила", - каже жінка.


Одна з країн ЄС змінила допомогу українцям: Хто тепер зможе отримати гроші

неділя, 16 червень 2024, 21:26

Влада Словаччини затвердила нову систему державних субсидій на житло для осіб зі статусом тимчасового захисту. Виплати призначено для словаків, які безплатно поселили в себе українських біженців похилого віку, з інвалідністю чи малолітніми дітьми або т...

"Ми всі ці два роки війни виконуємо свої обов'язки": Одеські медики звернулися до президента з вимогою

неділя, 16 червень 2024, 21:10

В Одесі незалежна профспілкова організація Центру екстреної медичної допомоги закликала Президента України Володимира Зеленського забронювати співробітників «екстренки» від мобілізації. Петиція уже зібрала понад дев'ять тисяч підписів, передають Патріо...