
Українка зазначає, що через бойові дії вона отримала контузію, на вулиці йшов сніг та було холодно. Тоді собаки вкрили жінку та обігрівали її. Про це повідомляє проєкт Ukraine NOW, передають Патріоти України.
Українка розповіла, що вона ховалась від бойових дій у холодній кімнаті, а коли отримала контузію, то собаки облизували її та зігрівали.
"Коли почалась війна, я залишилась вдома. Сиділа з двома собаками. Сніг випав, а вони мене зігрівали. Коли мене контузило, я сиділа у кімнаті, вони мене почали облизувати і я опритомніла. Собаки на мені спали, накривали мене. Якби не ці собаки, я б не вижила", - каже жінка.
Хвиля аномальної спеки, від якої потерпає Західна Європа, не пошириться на Україну. Наразі в Україні спостерігається цілком звична для середини літа температура повітря. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо,...
Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...