Собаки вкрили собою та обігрівали: Українка розповіла, як під час контузії її врятували тварини

Українка зазначає, що через бойові дії вона отримала контузію, на вулиці йшов сніг та було холодно. Тоді собаки вкрили жінку та обігрівали її. Про це повідомляє проєкт Ukraine NOW, передають Патріоти України.

Українка розповіла, що вона ховалась від бойових дій у холодній кімнаті, а коли отримала контузію, то собаки облизували її та зігрівали.

"Коли почалась війна, я залишилась вдома. Сиділа з двома собаками. Сніг випав, а вони мене зігрівали. Коли мене контузило, я сиділа у кімнаті, вони мене почали облизувати і я опритомніла. Собаки на мені спали, накривали мене. Якби не ці собаки, я б не вижила", - каже жінка.


Не та карма? Московський кухар впав у величезну каструлю з українським борщем, котрий ледве зняли з вогню

субота, 10 червень 2023, 7:07

Коли страва була готова, кухар разом із колегою взявся за каструлю, щоб забрати її з вогню та перенести у інше місце. Кухар закладу харчування одного з ТРЦ Москви готував борщ у великій каструлі, аж раптом послизнувся та впав у нього. Про це у неділю, ...

Перекази з карток українців перевіряють: Чи можуть заблокувати картку за зарплату в конверті і що потрібно знати

субота, 10 червень 2023, 6:58

В Україні всі банки мають проводити фінансовий моніторинг своїх клієнтів. Незначні суми, які властиві клієнту, не блокуватимуть. Однак якщо клієнт проводить незвичайну операцію, щодня отримує та відправляє гроші, часто оперує готівкою, або отримує чи в...