Сьогодні багато хто живе у мріях, а реальність - інша: Майор ЗСУ жорстко висловився про війну і цивільних

Демонстрація реальних подій на полі бою потрібна, щоб люди розуміли реальність, яка там є. Тому що сьогодні багато хто живе у мріях. Цивільні взагалі відірвані від того, що відбувається на фронті. Про це розповів в інтерв’ю Роману Бебеху на YouTube-каналі "Бомбардир" майор ЗСУ Максим Жорін, який у минулому був командиром полку "Азов", а зараз є заступником командира 3-ї окремої штурмової бригади, передають Патріоти України.

"Є певна кількість людей, які так чи інакше долучені до війни, до фронту, допомагають армії. Вони приблизне уявлення мають про те, як насправді. Але факт, що більшість цивільних або свідомо не хочуть взагалі цього сприймати, або вони просто цього не бачать, перебувають в інформаційному полі, в якому все добре, в якому ми завтра переможемо, в якому в Росії закінчились всі ракети, в якому вони всі тупі і Путін вже помер. Вони в цьому інформаційному полі живуть, а реальність – інша", – наголосив військовий.

Тому, за словами Жоріна, у своїх відео вони показують, що на фронті не все так добре, треба битися. "Те, що кожен день переживає штурмовик або піхотинець, – це пекло. В той час, коли цивільний кожен день витрачає, військовий за кожен день тримається і його в прямому сенсі переживає. Отримує шанс на наступний день, переживши обстріли, переживши бої, штурми. Він за рахунок цього отримує можливість потрапити в інший день. А в цей час у цивільного немає такого – він живе абсолютно спокійно, витрачаючи життя, кошти, час", - пояснив майор ЗСУ.

Бізнесмена з Одеси та його сина засудили за спробу... завести раба

четвер, 23 травень 2024, 11:28

Київський районний суд міста Одеси визнав винними одеських підприємців у викраденні людини та вимаганні й засудив їх до п'яти та чотирьох років позбавлення волі, замінивши реальний термін на іспитовий. Як зазначається у вироку суду, підприємці, батьки ...

В Україні знову похолодає: Синоптик розповів, чого чекати

четвер, 23 травень 2024, 11:22

До України ще повернеться похолодання. До кінця травня погодні умови дещо зміняться. Такий прогноз дав синоптик Ігор Кібальчич. За його даними, ближче до вихідних очікується незначне похолодання, а також вітряна погода в більшості південних, східних і ...