"Сьогодні хочу сказати": Оля Полякова назвала ім'я людини, яка "вижила" Ані Лорак з України

Українська співачка Оля Полякова прокоментувала заяву Ані Лорак про те, що її нібито "вижили" з України. Лорак неодноразово в своїх інтерв'ю розповідала, що деякі впливові люди нібито зробили "замовлення" на те, щоб їй не давали виступати тут, тому їй більше нічого не залишалося, крім як виїхати в РФ, нагадують Патріоти України.

Зараз Полякова іронічно заявила, що той самий замовник - це вона: "Вже другий день поспіль ЗМІ "верещать" від заяв Ані Лорак, яка сказала, що її в Україні "замовили", не давали працювати, ставили умови політичні сили, але замовника вона назвати не може. Я хочу сьогодні назвати цього замовника. Цей замовник - я. Так, я хотіла в своїй країні бути кращою, найпопулярнішою. Я хотіла бути королевою і номером один".

Також вона з сарказмом додала, що і Світлану Лободу "замовляла" - та теж свого часу гастролювала територією країни-агресора, забувши про Україну. "Хочу сказати всім артистам, старим і молодим: якщо вам здається, що на вас надійшло замовлення, якщо вас цькують в ЗМІ або соцмережах, вам заважають погані коментарі, знайте, напевно, ви зазіхнули на мій трон", - додала Оля Полякова.

Каховське водосховище втратило понад третину води, попереду складний етап: В "Укргідроенерго" виступили із заявою

субота, 10 червень 2023, 10:44

Каховське водосховище втратило вже понад третину води, накопиченої завдяки весняному водопіллю, внаслідок підриву греблі, передають Патріоти України. Як повідомляє Укргідроенерго, станом на 06:00 10 червня рівень Каховського водосховища в районі Нікопо...

В Україні програму обміну старих ламп на LED значно розширили: Що потрібно знати - покрокова інструкція

субота, 10 червень 2023, 10:28

В Україні розпочався новий етап програми обміну старих ламп розжарювання на LED. Тепер безкоштовно отримати енергозберігаючі лампи можуть не лише фізособи, а й освітні заклади, а також лікарні, передають Патріоти України. "З сьогоднішнього дня (9 червн...