Сохатий вийшов на дорогу: Під Києвом лось розбив авто і втік з місця ДТП

Під Києвом 4 липня неуважний водій на легковому автомобілі врізався в лося. Інцидент стався на шляху до Київського водосховища, повідомив на своїй сторінці в Facebook один з учасників ДТП, фотограф Дмитро Олійник, зазначають Патріоти України.

«Наша зустріч була випадковою. Їдемо-їдемо собі, і тут щось вибігає, повертає до нас голову. І ми бачимо. В ступорі. Лось», - описав подію Олійник.

Він опублікував фото наслідків аварії: на них видно розбите у машини лобове скло, а також шерсть тварини на авто.

За словами Олійника, всі живі, лось втік.

«Лось живий, він встав і впевнено побіг далі», - написав фотограф.


Лагідна українізація, або Обслуговуйте державною мовою, будь ласка: 16 січня набула чинності 30 стаття мовного закону

субота, 16 січень 2021, 8:40

Наголошується, клієнт сфери послуг може і надалі спілкуватись зручною для нього мовою, котру здатний зрозуміти представник сервісу. Сьогодні, 16 січня, набула чинності 30 стаття мовного закону, яка зобов'язує усіх постачальників послуг в Україні комуні...

Нових хворих менше, ніж тих, хто захворів впродовж доби: Степанов оприлюднив дані перебігу пандемії в Україні на 16 січня

субота, 16 січень 2021, 8:25

Як стверджує міністр станом на 16 січня 2021 року в Україні зафіксовано 7 729 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 . Зокрема, захворіли 245 дітей та 369 медпрацівників. Одужало за добу, зідно звіту, 9 792 особи, зазначають Патріоти України.