
Українські військові опублікували в мережі веселе відео з бобром. Тварина пробралася в окопи захисників і ніяк не хотіла покидати їхні позиції, передають Патріоти України.
Відповідне відео поширили українські Telegram-канали. Журналісти зауважили: нарешті ми побачили вихідця із "біолабораторій", про які весь час говорять російські пропагандисти.
"Нарешті дочекалися! У ЗСУ в окопах воює перший рядовий солдат з таємних біолабораторій НАТО!" – зазначили у дописі.
Попри прохолодний і дощовий початок літа, надалі погода в Україні буде теплішою, а окремі періоди можуть виявитися по-справжньому спекотними. Про це розповіла завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології УкрГМІ ДСНС України та НАН Україн...
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...