Соліст ірландського рок-гурту U2 Боно на концерті у Лас-Вегасі підтримав Україну і закликав США надати обіцяну допомогу. Зі сцени артист зазначив, що українці борються за свободу всього світу, і якщо не зупинити диктатора Путіна, то він піде далі. Відео з концерту було оприлюднено в Telegram-каналі фандрейзингової платформи United 24, передають Патріоти України.
«Америка, ти така щедра! Але дамо цим людям те, чого що їм потрібно. Вони борються за нашу свободу, а не лише за свою. Наступного тижня виповниться два роки, як Путін вторгся в Україну, намагаючись знищити важко здобуту свободу 41 мільйона людей. Далі буде Польща, Литва, Східна Німеччина. Хтозна, куди далі ця людина може піти або не піти. Для цих людей свобода — це не просто слово з пісні. Для цих людей свобода є найважливішим словом у світі. Настільки важливим, що українці борються і гинуть за неї», — звернувся до публіки Боно.
Єврокомісія пропонує подовжити тимчасовий захист для українських біженців у ЄС ще на рік, адже війна в Україні триває, тобто до березня 2028-го. Пропонується й запровадити обмеження: у статусі можуть відмовляти військовозобов’язаним українцям, насампер...
В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...