Соліст ірландського рок-гурту U2 Боно на концерті у Лас-Вегасі підтримав Україну і закликав США надати обіцяну допомогу. Зі сцени артист зазначив, що українці борються за свободу всього світу, і якщо не зупинити диктатора Путіна, то він піде далі. Відео з концерту було оприлюднено в Telegram-каналі фандрейзингової платформи United 24, передають Патріоти України.
«Америка, ти така щедра! Але дамо цим людям те, чого що їм потрібно. Вони борються за нашу свободу, а не лише за свою. Наступного тижня виповниться два роки, як Путін вторгся в Україну, намагаючись знищити важко здобуту свободу 41 мільйона людей. Далі буде Польща, Литва, Східна Німеччина. Хтозна, куди далі ця людина може піти або не піти. Для цих людей свобода — це не просто слово з пісні. Для цих людей свобода є найважливішим словом у світі. Настільки важливим, що українці борються і гинуть за неї», — звернувся до публіки Боно.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...