Солістка Go_A відповіла фанам на вимогу "говорити російською" (відео)

Катерина Павленко намагалася бути делікатною, але росіяни все одно образились.

На фронтвумен українського гурту Go_A Катерину Павленко, яка стала світовою знаменитістю після "Євробачення-2021", обрушили хвилю критики громадяни РФ і симпатики Росії. Конфлікт виник через декілька Сторіс Павленко в Instagram, передають Патріоти України.

Після "Євробачення" у Go_A з'явилася величезна кількість фанатів за кордоном, в тому числі в РФ. Під час прямого ефіру в Instagram росіяни звали Павленко приїхати з концертами до них в країну, але вона відмовилася. "До вас не поїду. Приїжджайте ви, подивіться, як у нас. Тільки не на танках", - заявила співачка.

У ще одному прямому ефірі підписник зажадав від солістки Go_A говорити російською мовою. Вона делікатно відмовилася. "Мені здається, деякі слова (в українській і російській мовах - ред.) схожі бувають. І суть можна вловити, якщо захотіти. Чим більше ви будете слухати українську мову, тим більше ви її будете розуміти і, можливо, скоро почнете щебетати разом з нами", - заявила Павленко з посмішкою.

Хіти тижня. Неможливо підпалити, підірвати або перевернути: Американці придбали для досліджень радянський "членовоз" (фото)

вівторок, 3 серпень 2021, 3:00

У 1990-х, відразу після розвалу СРСР американські автовиробники придбали старий радянський ЗІЛ на розбирання, щоб дізнатися радянську технологію бронювання. Про це пише 2drive.ru, передають Патріоти України. У США бронювання авто виконується за такою с...

З архіву ПУ. Зріст має значення: Лікарі розповіли, які чоловіки частіше заражаються коронавірусом

вівторок, 3 серпень 2021, 2:00

Вчені кажуть, що результати не обов'язково означають, що високі люди якось генетично більш уразливі для інфекції. Дані, отримані від двох тисяч осіб у Великобританії, показали, що чоловіки вище 180 сантиметрів хворіють коронавірусом в два рази частіше....