"Солоденькі": Зеленський і Порошенко "потрапили" на обгортки шоколаду (фото)

В інтернеті висміяли смішними карикатурами лідера України Володимира Зеленського та екс-президента Петра Порошенка. Фотожаби розмістили користувачі в соціальних мережах, передають Патріоти України.

Фотографії політиків прифотошопили до етикеток шоколаду. Як не дивно, "героєм" відомої солодощі виробництва Roshen став Порошенко. Його помістили на обгортку шоколадки "Оленка", проте підписали її назва "Петюнька".

Другим "обличчям" етикетки шоколаду від торгової марки "Світоч" зробили Зеленського. Шоколадку з його зображенням підписали "Светоч".

Благородний метал став легшим в обсязі, але не менш цінним: ​Швейцарські вчені створили нову форму золота з властивостями пластика

субота, 18 січень 2020, 9:04

Швейцарські вчені створили нову форму золота, яка важить в 5-10 разів менше, ніж зазвичай. Для цьогобули використані білкові волокна і полімерний латекс, після чого туди вставили тонкі диски з нанокристалів золота, зазначають Патріоти України.

Не вперше і мабуть не востаннє: Хрещатиком знов пронісся забіг абсолютно голих чоловіків (фото 16+)

субота, 18 січень 2020, 8:22

У п'ятницю, 17 січня, в центрі Києва невідомі чоловіки влаштували забіг "в чому мати народила". Підтверджуюче фото розмістив у Facebook журналіст Анатолій Яворський, зазначають Патріоти України. Автор поста також продемонстрував хід акції, показавши ві...