
"За тиждень до нашого закладу "Перша дитяча лікарня" надійшли три дитини з ознаками інтоксикації наркотичними речовинами, які містились в солодощах", - йдеться у повідомленні.
Медики зазначили, що 23 березня госпіталізували двох дітей з однієї родини з проявами порушення свідомості, нездужання, блювання. Молодшу дитину направили до реанімації. "Причиною їхнього стану був канабіс. Обидві дитини напередодні вживали гуманітарний шоколад в упаковці без маркування", - йдеться у повідомленні.
26 березня до лікарні також надійшла дитина у стані психомоторного збудження з галюцинаціями та блюванням, розширеними зіницями, зниженим м'язовим тонусом. "Напередодні дитина вживала шоколад, подарований його батькові. У ньому був псилоцибін. Тому, закликаємо перевіряти склад продуктів, які ви даєте дітям. Дані про всі три випадки отруєння дітей наркотичними речовинами передали до поліції ", - наголошується у повідомленні.
Варто додати, що псилоцибін зустрічається у грибах роду Psilocybe і є алкалоїдом. У дозах 0,1-0,2 мг/кг ваги має психоактивну дію, схожу на дію ЛСД. Згідно з українським законодавством належить до психотропних речовин.
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...
Корова, на ім'я Матильда з Середнього Північного узбережжя Австралії вперше в житті побачила океан – і її реакція підкорила мережу. Відео з пляжної прогулянки розлетілося соцмережами, передають Патріоти України з посиланням на Parade. Господарі вирішил...