Сьомий рік російської агресії: Fashion-директор Vogue Ukraine заявила про "громадянську війну" в Україні

Юлія Пеліпас повторила улюблене кліше пропагандистів Кремля.

Юлія Пеліпас. Фото: Інстаграм.

Fashion-директор українського видання журналу Vogue Юлія Пелипас зробила скандальну заяву про те, що в Україні йде "громадянська війна". Про це вона написала на своїй сторінці в соцмережі Instagram, зробивши публікацію англійською мовою, повідомляють Патріоти України.

"Немає слів, щоб описати те, що відбувається в світі. Ми були свідками громадянської війни в моїй країні. І це були найболючіші події в нашому житті. Сьогодні я не впевнена, що вчинила правильно і дала життя двом людям в цьому світі, що втратив розум. Миру, любові і терпіння всім", - відповіла вона в своєму повідомленні.

Однак раптово вона вирішила змінити свою позицію і в новому повідомленні вибачилася за свої слова, прибравши слово "громадянська" з першого поста. Вона вибачилася перед українцями і заявила, що допустила помилку, назвавши її "жахливою". Своє повторне повідомлення вона опублікувала вже українською мовою. Міф про "громадянську війну" в Україні активно поширюється російською пропагандою з метою зняти з Росії відповідальність за вторгнення на Донбас і окупацію Криму. Згідно з позицією Росії Україна воює зі своїми жителями в "ЛДНР". Однак це твердження викликає критику в Україні та міжнародній спільноті, оскільки участь російських військових у вторгненні на Донбас давно доведено.


Хіти тижня. "Пусть говорят, что хотят": Зірковий український актор вступився за Усика та Ломаченка з їх проросійським світоглядом (відео)

вівторок, 7 липень 2020, 13:00

На думку Олексія Горбунова, спортсмени і актори мають право казати те, що вони думають. Відомий український актор Олексій Горбунов, який після Євромайдана відмовився працювати в Росії, несподівано заступився за боксерів Василя Ломаченка та Олександра У...

Хитався у костюмі на розмір більше: Виконавець російського шансону дав концерт для автомобілістів (відео)

вівторок, 7 липень 2020, 12:15

Григорій Лепс вирішив не чекати можливості дати концерт у звичайному форматі.