Сопілкар з Kalush Orchestra нарвався на обурення фанів через фото в Москві на Червоній площі

29-річного учасника гурти Kalush Orchestra Тимофія Музичука гостро розкритикували за знімок багаторічної давності. Там хлопець позує на Червоній площі в Москві. Фанатів обурило те, що зараз він виступає від України і позиціонує себе як український артист. Однак Тимофій констатував - ніякої зради тут немає, передають Патріоти України.

Знімок був зроблений ще в 2013 році - до того, як Росія напала на Україну. Саме тому жодних законів України не порушив і мав повне право представляти свою країну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2022".

"Це було навіть смішно. Тому що ми тоді виступали з Kalush, виходимо з концерту, вже мільйон пропущених дзвінків, якісь фотографії. Мене всі запитують: "Ти що, був в Росії?". Та, кажу, не був. А потім згадав, що коли я вчився в університеті Поплавського, Поплавський робив концерт в Москві, і нас возили, як масовку, чисто поаплодувати. Ми тоді туди цілим курсом, цілими вагонами їздили", - прокоментував Музичук в інтерв'ю "Музвар".

Дану інформацію підтвердила і співачка Юлія Юріна - однокурсниця Тимофія.

Дівчина, яка сміливіша за деяких чоловіків: У РФ 11-класниця закидала військкомат "коктейлями Молотова"

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:40

У РФ продовжують фіксувати нові випадки підпалів. Цього разу проти мобілізації та війни РФ проти України вирішила виступити 11-класниця. І поки чоловіки-призовники тікають в інші країни, дівчина не побоялася закидати військкомат "коктейлями Молотова". ...

В Чернівцях підозрюваний у педофілії відкрив стрілянину під час затримання, загинула поліцейська (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:15

У понеділок, 3 жовтня, у Чернівцях трапилася надзвичайна ситуація під час затримання правоохоронцями особи, звинуваченої у розбещенні неповнолітніх. Підозрюваний відкрив стрілянину, внаслідок чого 1 поліцейська загинула, ще 1 поліцейський дістав поране...