Сотню російських танкістів взяли в полон ЗСУ: Українські розвідники дістали секретні документи

За 24 лютого по 15 березня в Україні в полон здалися як мінімум сто танкістів зі складу 1-ї танкової армії окупантів. А загальні втрати цієї армії склали понад 400 осіб, розповіли в Головному розвідувальному управлінні українського Міноборони, передають Патріоти України.

За цей же час українськими захисниками були знищені або захоплені сотні одиниць військової техніки ворога. Про це свідчать документи з підтвердженням втрат 1-ї танкової армії окупантів, здобуті українськими розвідниками.

Крім того, в таких паперах є інформація про підрозділи, які були задіяні у військовому вторгненні Росії в Україну, повні списки і звання всіх загиблих, зниклих безвісти, полонених або поранених до середини березня 2022 року.

"Станом на 15 березня 2022 року загальні втрати 1-ї російської танкової армії становили 409 осіб. Українські воїни ліквідували 61-го і поранили 209 окупантів. Тільки за перші два тижні війни пропали безвісти 44 російських танкісти і 96 окупантів зі складу цієї армії здалися в полон", - зазначають розвідники.

Одесит використовував маленьку доньку як прикриття для продажу кокаїну

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:15

В Одесі місцевий житель використовував маленьку доньку як прикриття для продажу кокаїну. ховав у дитячому рюкзаку. Про це повідомила поліція Одеської області, передають Патріоти України. Чоловіка затримали на вулиці, куди він приїхав на таксі з партією...

Зробите собі гірше: Чи можуть затримати військовозобов’язаного за відмову брати повістку

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:56

Якщо відбувається затримання військовозобов'язаного поза правовими методами, потрібно одночасно скаржитися в декілька органів - ДБР чи поліцію, передають Патріоти України. Незважаючи на те, що мобілізацію в Україні вкотре продовжили, тепер до 15 листоп...