Сотню російських танкістів взяли в полон ЗСУ: Українські розвідники дістали секретні документи

За 24 лютого по 15 березня в Україні в полон здалися як мінімум сто танкістів зі складу 1-ї танкової армії окупантів. А загальні втрати цієї армії склали понад 400 осіб, розповіли в Головному розвідувальному управлінні українського Міноборони, передають Патріоти України.

За цей же час українськими захисниками були знищені або захоплені сотні одиниць військової техніки ворога. Про це свідчать документи з підтвердженням втрат 1-ї танкової армії окупантів, здобуті українськими розвідниками.

Крім того, в таких паперах є інформація про підрозділи, які були задіяні у військовому вторгненні Росії в Україну, повні списки і звання всіх загиблих, зниклих безвісти, полонених або поранених до середини березня 2022 року.

"Станом на 15 березня 2022 року загальні втрати 1-ї російської танкової армії становили 409 осіб. Українські воїни ліквідували 61-го і поранили 209 окупантів. Тільки за перші два тижні війни пропали безвісти 44 російських танкісти і 96 окупантів зі складу цієї армії здалися в полон", - зазначають розвідники.

Знатимуть про кожну копійку: Банки передадуть податковій відомості про всі особисті рахунки своїх клієнтів

вівторок, 6 грудень 2022, 11:05

Всі рахунки клієнтів у банку та всі операції, які за ними проводяться, вже незабаром можуть стати надбанням податкової служби. Причому податкова повністю контролюватиме не лише підприємницькі, а й особисті рахунки клієнтів. Це стане можливим, як тільки...

Народний синоптик попередив українців про сильні снігопади та зливи: Коли очікувати

вівторок, 6 грудень 2022, 10:45

До України йде відчутне потепління з сильними снігопадами та зливами. Про це попередив народний синоптик Станіслав Щедрін. Так, за його словами, така погода очікується в країні вже від 7 грудня, передають Патріоти України. "Від 7 грудня до України почн...