"Соціальний тариф" на газ: Українців попередили про нову схему шахраїв

У "Нафтогазі України" попередили про шахрайську схему, в якій використовується інформація про нібито "соціальний тариф" на газ. Аферисти пропонують довірливим людям "перейти на тариф 4 грн за кубометр", але насправді крадуть персональні та банківські дані жертв. Про це йдеться у повідомленні "Нафтогазу", передають Патріоти України.

"Інформація про так званий "соціальний тариф" для населення, згідно з яким нібито для сімей військовослужбовців, пенсіонерів, багатодітних та малозабезпечених сімей встановлено тариф 4 грн за куб. м. газу, – не відповідає дійсності", – зазначили у компанії.

Тариф на газ у компанії встановлено на рівні 7,96 грн за кубометр. Така ціна діє для всіх клієнтів компанії без винятку (а це близько 98% всіх сімей, які користуються газом). "Група "Нафтогаз" направить до правоохоронних органів відповідне звернення з метою перевірки джерел поширення інформації про так званий "соціальний тариф". Також закликаємо громадян бути обачними та не переходити за сумнівними посиланнями, не передавати свої дані стороннім", – заявили в компанії.

Так, в Україні з 1 грудня тариф на газ для більшості абонентів не змінився. Зміни у цінах може бути лише юридичних компаній, водночас для побутових споживачів ціни залишаються стабільними.

При цьому українці мають можливість вибирати, у кого купувати газ. Так, вартість кубометра газу у різних компаній становить від 7,7 грн за кубометр до 9,99 грн за кубометр. Тарифи діють до 1 травня 2024 року, тож у жовтні змін не було.

Сюди не дістались конкістадори та інші грабіжники: У Панамі виявили повну золота гробницю правителя доколумбівської держави (фотофакти)

вівторок, 5 березень 2024, 3:25

У Панамі археологи виявили гробницю, яка належала правителю народу Кокле. Відкриття відбулося в археологічному парку Ель-Каньо, який відомий своїми археологічними знахідками. . В археологічному парку Ель-Каньо у Панамі, археологи виявили гробницю, дат...

Суд вирішив, що каяття було нещирим: На Полтавщині чоловік ухилився від мобілізації й загримів у тюрму

понеділок, 4 березень 2024, 23:57

У Полтавській області покарали позбавленням волі військовозобов’язаного чоловіка, який ухилився від мобілізації. Він визнав свою провину, проте суд вирішив, що його каяття було нещирим. Справу розглядав Пирятинський районний суд. Про це повідомляє "Тел...