"Совість ти забула одягти!": Maruv нагадали в мережі про її мовчання щодо війни

Співачка Maruv, справжнє ім'я якої - Анна Корсун, активно веде свій блог. Вона публікує там свій одяг, розваги, інформацію про нові пісні, проте жодної згадки про війну, яка зараз триває на її батьківщині, там немає. Після 24 лютого 2022 року Maruv зробила вибір на користь Росії - країни, яка напала на Україну, нагадують Патріоти України.

До повномасштабного вторгнення в Україну у неї було багато слухачів, але після того, як вони побачили її реальну позицію, на адресу Maruv почав литися хейт в спробі донести їй істину. Як правило, на негативні коментарі Корсун не відповідає - їх зі сторінки зірки видаляють. Але не відразу.

Реакція мережі

Ось що пишуть про співачку під її кількома останніми постами:

  • "Совість! Совість ще забула одягти"
  • "Яка бридка. Московія вже для тебе безпечне місце?"
  • "Люди проміняли совість на шмотки..."
  • "Кілька твоїх пісень були дуже навіть нічого. І коли ти за мир була, я теж підтримувала. Але зараз вони влаштували війну в нашій родині. Тут вже або ти продаєшся, або ти залишаєшся людиною. Ти обрала. Удачі з цим вибором!"
  • "М-да, інших тем немає у людини... Ніби війна не в її країні..."
  • "До чого це? Будь людиною, Аня"

Хто така Maruv

Співачка, яка народилася в місті Павлоград Дніпропетровської області. Музичну кар'єру в напрямку поп та електронної музики почала будувати саме в Україні, з 2018 року виступає сольно. Останні роки живе і працює в Росії. Тісно співпрацює з путіністом Філіпом Кіркоровим.

Фаріон добалакається: Ольга Сумська жорстко відреагувала на слова професора про загиблих маріупольців

четвер, 23 березень 2023, 15:55

Українська мовознавиця Ірина Фаріон знову прославилася на всю країну. Те, що трапилося в Маріуполі, професор назвала кармою маріупольців, які по дорозі розум розгубили. На такі слова вже не можна було не відреагувати. Різко на адресу львів'янки вислови...

У Раді пропонують скасувати пожиттєві пільги для військових: Чим замінять

четвер, 23 березень 2023, 15:44

У Верховній Раді замість пожиттєвих пільг військовослужбовцям пропонують встановити стипендії, які вони отримуватимуть протягом двох-трьох років після демобілізації. Про це повідомила очільниця комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів...