"Совсем девочка!": Пугачова на фото блиснула нескінченно довгими та стрункими ногами

Алла Пугачова, навіть після того, як пішла зі сцени, все одно залишається публічною персоною, а тому дуже ретельно стежить за собою. Примадонна не заперечує, що вдавалася до допомоги пластичних хірургів, але запевняє, що пластика - далеко не головний фактор того, що зірка виглядає набагато молодше своїх років. Допомагає правильне харчування, відмова від шкідливих звичок, а також правильний вибір гардеробу, зазначають Патріоти України.

У фоловерів Пугачової був час помітити, що співачка раз і назавжди відмовилася від колись улюблених суконь-балахонів і безформних подовжених тунік. Тепер 71-річна співачка підкреслює стрункі ноги або укороченими шортами, або облягаючими брюками. Особливо елегантна Примадонна в чорних брючних комплектах, як на одній із зустрічей з подругами.

Додатково візуально подовжити ноги допомагає особливе взуття - з витягнутим, але не загостреним мигдалеподібним миском. Ще одна хитрість добре відома Instagram-блогерами: при зйомці сидячи позу слід вибирати так, щоб не підгинати ноги, а розпрямити їх. На підсумковому фото об'єкт зйомки буде здаватися стрункішою, а ноги - довшими. Фоловери оцінили майстерність Алли Пугачової, про що і написали в коментарях до посту.

У мережі показали, як міг би виглядати сучасний "Запорожець"

четвер, 24 червень 2021, 8:57

Відомий дизайнер Олександр Шторм показав, як міг би виглядати новий "Запорожець" в наш час. Дане авто могло б зацікавити серферів і сапбордістов, а також людей, які люблять компактні машини. Про це повідомляє "Інфореактор", передають Патріоти України. ...

Хмара пилу з Сахари накрила Європу: У мережі показали знімок з космосу

четвер, 24 червень 2021, 8:44

Щільна хмара пилу з Сахари рухається над Середземним морем до Італії та Південно-Східної Європи. Про це повідомляє The Watchers, передають Патріоти України. Як повідомляється, в поєднанні з виключно високими температурами цей пил сприяє зниженню видимо...