"Совсем головой двинулась": Політолог відреагував на слова Тетяни Монтян про вбивства АТОшників в Україні

Тетяна Монтян займає відверту проросійську позицію і кілька разів їздила на окуповані території Донбасу, вона називала Київ "смітником", а окупований Донецьк - "чистим містом".

Тетяна Монтян. Фото: соцмережі.

Відомий український телеведучий, журналіст і політолог Тарас Березовець дав вкрай жорстку характеристику висловлюванням адвоката і блогера Тетяни Монтян. Своєю думкою експерт поділився на сторінці в "Телеграмі", інформують Патріоти України.

Нагадаємо, сьогодні скандально відома блогер і адвокат опублікувала в соціальних мережах відео з коментарем щодо вбивства учасників АТО під Житомиром. Свій ролик вона підписала так: "Купчасто трупи пішли. Тримаємо кулаки, щоб тенденція зберігалася", - натякаючи тим самим на продовження вбивств АТОшників в Україні.

Сама ж Монтян займає відверту проросійську позицію і кілька разів їздила на окуповані території Донбасу, вона називала Київ "смітником", а окупований Донецьк - "чистим містом". У відповідь на її скандальний пост Березовець назвав Монтян "нелюдом" і заявив, що вона "хвора на голову". "Монтян вже зовсім головою рушила: вона радіє вбивствам ветеранів АТО на Житомирщині. Ось з такими нелюдами ми живемо в одній країні", - написав експерт.


Хіти тижня. Пішов з життя легендарний український футболіст, котрий грав у найзірковішому складі київського "Динамо"

субота, 11 липень 2020, 2:00

З 10-річної ігрової кар'єри вісім років уродженець донецького Єнакієвого відіграв у київському «Динамо». 5 липня на 73 році пішов з життя видатний український футболіст Володимир Трошків. Про трагедію йдеться на сторінці Національної збірної України се...

Веселі розваги тривали недовго: На базі відпочинку на Херсонщині зафіксовано Covid-19, ізолювали 165 людей

субота, 11 липень 2020, 0:30

Коронавірус виявлено у чоловіка з обслуговуючого персоналу. Наразі хворого госпіталізовано до обласної інфекційної лікарні, симптомів наявності коронавірусу у нього не виявлено, його стан задовільний. «На момент виявлення інфікованого на базі відпочинк...