"Совсем головой двинулась": Політолог відреагував на слова Тетяни Монтян про вбивства АТОшників в Україні

Тетяна Монтян займає відверту проросійську позицію і кілька разів їздила на окуповані території Донбасу, вона називала Київ "смітником", а окупований Донецьк - "чистим містом".

Тетяна Монтян. Фото: соцмережі.

Відомий український телеведучий, журналіст і політолог Тарас Березовець дав вкрай жорстку характеристику висловлюванням адвоката і блогера Тетяни Монтян. Своєю думкою експерт поділився на сторінці в "Телеграмі", інформують Патріоти України.

Нагадаємо, сьогодні скандально відома блогер і адвокат опублікувала в соціальних мережах відео з коментарем щодо вбивства учасників АТО під Житомиром. Свій ролик вона підписала так: "Купчасто трупи пішли. Тримаємо кулаки, щоб тенденція зберігалася", - натякаючи тим самим на продовження вбивств АТОшників в Україні.

Сама ж Монтян займає відверту проросійську позицію і кілька разів їздила на окуповані території Донбасу, вона називала Київ "смітником", а окупований Донецьк - "чистим містом". У відповідь на її скандальний пост Березовець назвав Монтян "нелюдом" і заявив, що вона "хвора на голову". "Монтян вже зовсім головою рушила: вона радіє вбивствам ветеранів АТО на Житомирщині. Ось з такими нелюдами ми живемо в одній країні", - написав експерт.


Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

субота, 5 грудень 2020, 1:00

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі. У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв...

Анти-антибіотик: Вчені знайшли новий диво-препарат

субота, 5 грудень 2020, 0:21

Поступово список дієвих антибіотиків скорочується, і на горизонті знову може нагадати про себе "темна епоха медицини". Відкриття антибіотиків стало одним з найважливіших досягнень людства за ХХ століття, проте десятки років надмірного застосування прив...