Спадок померлого паломника: В Умані ще три американці захворіли на коронавірус

Ще 50 людей в містечку довелося відправити на самоізоляцію

В Умані COVID-19 виявили у трьох американців, чий родич помер від коронавірусу. За словами мера Умані Олександра Цебрія, коронавірусну інфекцію діагностували у дружини, сина і дочки громадянина США, у якого після смерті виявили COVID-19, зазначають Патріоти України.

""Маю неприємне повідомлення. У жінки (48 років) і двох дітей (дочці 18 років і синові 16 років) померлого хасида діагностували COVID-2019. Про це щойно повідомили в лабораторному центрі МОЗ України. Усі вони громадяни США. Чоловік, дружина і шестеро дітей. Прибули з Лондона 11 березня", – написав міський голова Олександр Цебрій 4 квітня у Facebook.

Цебрій зазначив, що встановлено приблизно 50 контактних осіб, вони перебувають на самоізоляції. Мер закликав городян не порушувати карантин і пам'ятати про відповідальність за це.

3 квітня голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар повідомив, що у померлого в Умані хасида, громадянина США, діагностували COVID-19. За словами голови ОДА, в американця була важка супутня патологія, він не підпускав медиків і не виконував їхніх рекомендації.

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...