
Один із співробітників крематорію в столиці Білорусі, Мінську, зізнався, що після початку поширення коронавірусу в країні, кількість тіл, які надходять для спалювання, значно зросла. Про це повідомляє "Белсат", передають Патріоти України.
Журналісти побували на території крематорію і поспілкувалися з його працівниками. Більшість відмовлялася спілкуватися або говорила кореспондентам, що робота триває також як і раніше. Однак один працівник на умовах анонімності розповів, що зараз в крематорій привозять по 4-5 померлих з коронавірусом щодня з усієї Білорусі. Всього кожен день через епідемію спалюють приблизно по 30 осіб, тоді як раніше, за словами робітника, було максимум 20.
"Раніше, коли тільки-тільки пішло, якось ховали. Писали, що пневмонія. А потім, коли більшість народу почала обурюватися, тоді вже відкрито почали говорити, що з коронавірусом", - зазначив він.

Померлих від коронавірусу ховають в мішках і закритих трунах. Працівники котельні працюють в захисних костюмах. Прощання немає - "їх відразу завозять і палять", додає співрозмовник. Але визнає, що, незважаючи на заходи безпеки, все одно турбується за себе і за своїх родичів. "Мало що. Ніхто ж не застрахований", - говорить він.

На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...