"Спасибі, що терпіли мене": У Таїланді загадково загинула українська журналістка (фото)

Ольгу Фролову могла підштовхнути до самогубства невиліковна хвороба.

Відома журналістка з Дніпра Ольга Фролова була виявлена мертвою в Таїланді, де проживала останні 5 років. Про це розповів її чоловік Дмитро Фролов для українського телеканалу, повідомляють Патріоти України.

Він уточнив, що заявляв в поліцію про зникнення дружини на початку червня, а її тіло знайшли 7 червня. "Вона пролежала там довго. На тілі були не помітні татуювання. Обличчя не впізнати. Але речі, одяг та інші деталі свідчили, що це Оля", - розповів Дмитро.

Офіційно про причини її смерті нічого не повідомляється, проте чоловік натякнув, що мова може йти про самогубство або смертельну хворобу. "Знаючи її поведінку останні кілька років, медичний діагноз і знаки, які подала, коли йшла ... Вона зібралася. Попрощалася. І пішла. Про причини я буду думати все своє життя", - зазначив її чоловік і додав, що у них залишився син.

Відомо, що незадовго до смерті Ольга Фролова написала книгу під назвою "Уроборос", після чого подякувала родині: "спасибі, що терпіли мене".

Лікарі боролися за життя 10 годин: Що відомо про стан розстріляного росіянами співробітника ЗАЕС

вівторок, 24 травень 2022, 21:36

Співробітник Запорізької атомної електростанції Сергій Швець, якого 23 травня у квартирі розстріляли російські військові, перебуває у вкрай важкому стані. У нього діагностовано множинні проникливі поранення. Про це повідомив законно обраний міський гол...

"Підрозділи Байдена": Українці започаткували новий рух (відео)

вівторок, 24 травень 2022, 20:40

У мережі з’явилася відеопародія на відомі "загони Путіна". У них російські пенсіонери несуть нісенітниці про Росію та "світові" заговори. Український же варіант – цілком патріотичний продукт. Патріоти України пропонують вашій увазі перший відеоролик ак...