Спека битиме всі рекорди: Метеорологи спрогнозували різку зміну клімату у 2021 році

Людство чекає аномально спекотний рік, і середня температура на планеті підніметься на 1,5 градуса. Відбудеться це в найближчі п'ять років. Про це йдеться в новому дослідженні метеорологічної служби Великобританії. Деталі дослідження опублікували на сайті Всесвітньої метеорологічної організації, передають Патріоти України.

За словами фахівців, є 90% ймовірність того, що принаймні один рік в період з 2021 по 2025 роками стане найспекотнішим за всю історію спостережень. Температурні показники будуть перевищувати дані за 2016 рік, а середньорічна температура підніметься на 1,5 градуса Цельсія вище доіндустріального рівня.

"Підвищення температури означатиме більш активне танення льодів, підвищення рівня моря, зростання випадків спеки та інших екстремальних погодних умов, а також більш сильний вплив на продовольчу безпеку, здоров'я, навколишнє середовище і сталий розвиток", - заявив генеральний секретар Всесвітньої Метеорологічної Організації Петтер Таалас.

У деяких регіонах в найближчі роки переважатиме висока вологість, а в Атлантиці зросте ймовірність появи великої кількості циклонів в порівнянні з історією спостереження за останні 30 років. А Арктика у 2021 році прогріється більш ніж у два рази сильніше в порівнянні з недавнім минулим. У Північній Америці буде суші, ніж зазвичай, а в Австралії - більш волого.

"Така нова реальність": Масі Найєм, що внаслідок тяжкого поранення втратив око, опублікував фото без пов’язки

вівторок, 9 серпень 2022, 14:00

Відомий український адвокат, що з початком повномасштабної війни Росії проти України вступив до лав ЗСУ і отримав у бою важку травму, змінив фотографію у соціальних мережах, повідомляють Патріоти України. Масі Найєм, що втратив око внаслідок важкого ос...

Вакцин та лікування поки не існує: У Китаї виявили новий вірус, який передається від тварин до людей

вівторок, 9 серпень 2022, 13:14

У провінції Шаньдун у Східному Китаї та провінції Хенань у Центральному Китаї виявлено новий тип геніпавірусу тваринного походження. Новий тип геніпавірусу був виявлений у зразках мазка з горла пацієнтів зі східним Китаєм, які страждали на лихоманку і ...