
У Києві та Київській області від 15 до 17 липня буде рекордна спека. Стовпчики термометрів сягнуть +36-38°, місцями буде до +40°. Ймовірно, це буде історичним максимумом за час синоптичних спостережень. Про це повідомила синоптикиня Наталія Діденко, передають Патріоти України
"Ось і прийшов день ймовірного історичного рекорду. Ну, спочатку буде ніч, коли у Києві вже нарешті +25 градусів, а до ранку буде й трохи нижче. Та прийдешній день обіцяє у столиці температурний пік з усіх можливих. Бо вдень 15 липня у Києві очікується +36+39 градусів, і, можливо, місцями до +40 градусів", - наголосила синоптикиня.
За словами Діденко, це дійсно пік. Лише від 18 липня розпочнеться поступове послаблення спеки на Київщині і в столиці.
"Хоча 16 та 17 липня ще попечуть лютими градусами, проте 18 липня спека відчутно охляне в столиці", - наголосила Наталія Діденко. Також синоптикиня показала карту температури повітря в Україні на 18 липня.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...