"Спекотні" фото: Одеситка стала найкрасивішою студенткою України

Грандіозний конкурс краси Студміс України 2019 відбувся 17 листопада у Міжнародний день студента. За звання "найкрасивішої студентки" боролися учасниці, які перемогли в аналогічному змаганні на регіональному рівні, передають Патріоти України.

Фінал відбувся в Києві в одному з концерт-холів. Змагання складалося з різноманітних конкурсів, в яких дівчата показували свої таланти, красу й інтелектуальні здібності.

Дівчата виходили у вечірніх вбраннях від українських дизайнерів, в яких демонстрували витончені статури. До трійки фіналістів увійшли одеситка Дарина, Вікторія з Вінниці, а також Аделіна з Житомира.

В результаті головну корону студентського конкурсу краси отримала Дарина Самсоннікова з Одеського національного морського університету.

Дівчина в Instagram подякувала рідним та близьким за підтримку і віру в неї. "Сьогодні я стала Студміс України 2019! Емоції, щастя, сльози!" - написала Дарина. Дарина Самсоннікова часом викладає в Instagram досить відверті знімки, не соромлячись демонструвати свої форми.

Хіти тижня. Зморшки зникають за вісім місяців: Вчені випадково відкрили потужний засіб проти старіння

п’ятниця, 6 грудень 2019, 4:00

Американські вчені вже провели дослідження за участю 13 осіб старше 40 років. Вчені випадково відкрили потужний засіб проти старіння, а крім того, воно нормалізує метаболізм, при цьому побічних ефектів не має, повідомляють Патріоти України із посилання...

Хіти тижня. Українські реалії: АК-74, який стріляє електромагнітним імпульсом, збиватиме безпілотники

п’ятниця, 6 грудень 2019, 3:00

Проблема боротьби з бойовими безпілотними літальними апаратами на сьогодні виходить на перші позиції для будь-яких збройних сил і навіть держав, які стоять осторонь збройних конфліктів. В Україні розробляють інноваційні насадки для штатної вогнепальної...