Спершу були вибухи: У Повітряних силах пояснили, чому сигнал тривоги в Києві спрацював пізніше

Коли по Україні Росія запускає балістичні ракети з високою швидкістю, то може бути так, що сигнал тривоги лунає разом з вибухами. Про це сказав речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, коментуючи ситуацію, коли сьогодні зранку сигнал тривоги в Києві та області пролунав після роботи ППО, передають Патріоти України.

Він зазначив, що це вже не вперше, коли тривога вмикається одночасно з вибухами. "Ворог ретельно планує свої операції із запуском балістики", - сказав він. За йоого словами, ракети запускають з Криму, з окупованих територій і оскільки відстань дуже мала, а швидкість ракети дуже висока, то інколи є менше хвилини, щоб зреагувати,тому так відбувається.

Ігнат зазначив, що зараз визначається тип ракет, які були запущені по Україні. За його словами, працюють фахівці, які документують чергові злочини Росії, вивчають уламки ракет. "Є спеціальні підрозділи, які можуть ідентифікувати. Це зробити не так просто. Бо ракети, які знищуються в повітрі, вибухають і розлітаються на маленькі шматки, які потім горять.

І тут ідентифікувати можна краще за все за двигунами, які в тих ракетах є. Тому треба дочекатися поки відповідні фахівці, зокрема, це підрозділи Національної поліції зможуть ідентифікувати цілі – чи то балістичні ракети "Іскандер- М" або зенітні керовані ракети, які також бють по балістичних траекторіях С-400", - сказав речник Повітряних сил.

Люди будуть у небезпеці: Вчені назвали три райони світу, які цього року накриє нестерпна спека

вівторок, 5 березень 2024, 6:30

Експерти з Китайської академії метеорологічних наук склали мапи, де показано три райони, які, найімовірніше, будуть охоплені рекордною спекою цього року. Основною причиною неймовірної спеки називають Ель-Ніньйо, яке сприяє підвищенню температури моря, ...

Військові можуть отримати грошову допомогу в разі встановлення інвалідності: Як це зробити

вівторок, 5 березень 2024, 6:15

Військовослужбовці, які мають довідку медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності або відсотка втрати працездатності, мають можливість отримати одноразову грошову допомогу, передають Патріоти України. Отримати таку допомогу можна...